akcesoria jeździeckie

Akcesoria jeździeckie i hodowla

W moim domu od zawsze był obecny koń fryzyjski. Jest to bardzo elegancka rasa, która czasami występuje w różnego rodzaju filmach. Mój ojciec bardzo się nimi pasjonował i spędzał godziny na tresowaniu.

Regularnie sprawdzałem akcesoria jeździeckie

akcesoria jeździeckieCzasami zjawiali się u nas reżyserzy, którzy wypożyczali osobniki do różnego rodzaju scen filmowych. Dla nas była to nie zwykła reklama i cieszyliśmy się ogromną popularnością. W końcu nasza ciężka praca owocowała. Ja czasami w związku ze stadniną miałem bardzo dużo obowiązków. Jednym z nich było czyszczenie boksów oraz innych elementów. Dodatkowo regularnie sprawdzałem akcesoria jeździeckie, ponieważ czas przebiegał bardzo szybko, a ja nie chciałem dopuścić do niebezpiecznej sytuacji. Na dodatek cały czas angażowałem się w tresurę i naukę mniejszych dzieci. Czasami przychodziła do nas sąsiadka, która miała różowe bryczesy damskie, a ja uczyłem ją jak poprawnie jeździć. Konna jazda bardzo dobrze wpływa na zdrowie i wbrew pozorom bardzo działa na mięśnie brzucha. Ja też sprowadzałem ochraniacze dla konia ze specjalistycznego sklepu, ponieważ jeden z naszych ogierów miał wystąpić w jakimś filmie. W tym celu potrzebował lepszej tresury na potrzeby reżyserów. Nasza stadnina jest bardzo profesjonalna i do takich zadań podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Nasza hodowla jak najbardziej miała sprostać wszelkim wymaganiom.

Miałem szczęście, że moje umiejętności były bardzo duże i sam bez żadnych trudności tresowałem konie. Dzięki temu wszyscy oszczędzaliśmy czas oraz pieniądze. Takie rzeczy wbrew pozorom dawały naprawdę interesujące rezultaty.

Sprawdź też www.stajniasklep.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *