usługi księgowe

Aktywne wakacje a usługi księgowe

Ostatnio postanowiłam spędzić wakacje aktywnie, tzn. podróżując po całym kraju w poszukiwaniu przygód i zobaczenia ciekawych zabytków oraz załapanie się na rożnego rodzaju imprezy, czy to rozrywkowe czy kulturalne.

Usługi księgowe i tragi księgowości

usługi księgowePostanowiłam wybrać się z grupą przyjaciół. Swą podróż zaczęliśmy od miast nadmorskich i przesuwaliśmy się w głąb kraju. Odwiedziliśmy do tej pory Szczecin, Ustkę, Kołobrzeg, Trójmiasto, Wrocław. Na tym ostatnim się trochę zatrzymam, z uwagi no to, że trafiliśmy tam w sam środek imprez kulturalnych i naukowych, giełd i targów biznesu, także związanych z księgowością. Bo trzeba wspomnieć, że mu wszyscy z zawodu jesteśmy księgowymi, więc w szczególności nas to zainteresowało. Na głównym placu miasta rozstawieni byli przedsiębiorcy z całego kraju, swoje stoisko miało też znane nam biuro rachunkowe, więc jeszcze z większą przyjemnością zapoznaliśmy się z ich usługami księgowymi. Ich usługi księgowe różniły się od tych, które do tej pory spotkałam, dobrze wiedzieli jak przykuć uwagę słuchacza. Moją uwagę przykuło wirtualne biuro, gdzie była prowadzona pełna księgowość. Stworzona prezentacja była niesamowita. następnie pod wieczór udaliśmy się występy artystyczne miejscowych grup artystycznych, świetnie się bawiłam. Z samego rana ruszyliśmy dalej w nasza podróż, obraliśmy kierunek góry.

Jeszcze nigdy nie byłam w górach, musi być tam niesamowity widok, zwłaszcza stojąc na samym szczycie góry. Bardzo chciałam zdobyć jakiś szczyt i muszę powiedzieć, że mi się to udało.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *