Atrakcyjne koszule dla otyłych mężczyzn

Mój mąż od kilku lat boryka się z otyłością. Próbował już wielu diet, ale to nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Ostatnio zamówił nawet catering dietetyczny do pracy, ale szybko z niego zrezygnował. Mąż nie potrafi zrezygnować z jedzenia tłustych potraw i słodyczy. Już nie mam na niego siły.

Popularny sklep z męską odzieżą

koszule męskie dla otyłychNiedługo wybieramy się na spotkanie ze znajomymi z dawnych lat. Chciałabym, aby mąż wyglądał atrakcyjnie, a przede wszystkim dobrze się czuł. Podobają mi się bawełniane koszule w prążki, ponieważ optycznie wyszczuplają sylwetkę. Mąż nosi wyłącznie bawełniane ubrania, bo jest uczulony na sztuczne tkaniny. Wystarczy, że tylko raz założy ubranie, które ma w składzie syntetyk, a od razu dostaje uporczywej wysypki na całym ciele. Wejdę zaraz na stronę sklepu online z odzieżą męską dla puszystych panów i poszukam odpowiedniej koszuli. Jak się okazuje, koszule męskie dla otyłych są aktualnie w promocyjnych cenach. Można je kupić o dwadzieścia pięć procent taniej, jeżeli zamówi się przynajmniej dwa modele. Myślę, że to korzystna oferta. Wybiorę dla męża dwie koszule bawełniane w kolorze czarnym i granatowym. Jedna koszula jest w pionowe pasy, które wysmuklą sylwetkę, a druga jest gładka z kieszonką na przodzie. Za dwie koszule zapłacę tylko dwieście złotych, a do tego sklep zapewnia darmową przesyłkę. Dostawa ma dojść w ciągu najbliższych pięciu dni roboczych, czyli w poniedziałek. 

Sądzę, że do koszuli będą pasować niebieskie dżinsy, aby strój nie był zbyt oficjalny. W końcu, spotykamy się z dawnymi przyjaciółmi, więc warto być wygodnie ubranym. Czytałam kiedyś, że otyli panowie powinni nosić trochę większe koszule, których nie należy wsadzać do spodni. Bawełniane koszule są bardzo dobre na upalne dni, ponieważ mają właściwości higroskopijne.