Body dla niemowlaka

 

Każda mama dla nowo narodzonego maluszka ma już przygotowaną kompletną wyprawkę, w której znajdują się przede wszystkim ubranka, kocyki, smoczki, czy wózek i łóżeczko. Dzięki temu, maluch będzie się bezpiecznie czuł od pierwszych chwil życia. 

Jakie nadruki mają body niemowlęce?

body z nadrukiem dla niemowlątOd kiedy rodzice się dowiadują na badaniu USG jakiej płci będzie ich dziecko, zaczynają gromadzić ubranka typowe dla chłopca, lub dziewczynki. Powszechnie się przyjęło, że dziewczynki ubiera się na różowo, a chłopców na niebiesko, ale istniej mnóstwo innych, uniwersalnych kolorów, które pasują dla obu płci. Podstawowym ubrankiem dla każdego niemowlaka są body, które mogą być zapinane na skos z przodu, lub w kroczku. Dzięki takim zapięciom, w łatwy i szybki sposób można przewinąć malucha. W sprzedaży znajdziemy ubranka gładkie, jednokolorowe, lub body z nadrukiem dla niemowląt. Są one obecnie najmodniejsze, ponieważ nadruki mogą być zabawne, lub nawiązujące do bajek. Często się spotyka maluchy ubrane w body z napisem – I love mum, czy ukochana córeczka tatusia. Takie ubranka tylko dodają wdzięku maluszkom, które rozczulają każdego dorosłego. Body jednak przede wszystkim powinny być uszyte z miękkich i bezpiecznych materiałów, czyli najlepiej żeby to była organiczna bawełna, lub włókna bambusowe. Są to wytrzymałe tkaniny, które nadają się do prania w wysokich temperaturach. W kwestii koloru jest dowolność wyboru, bo w sklepach znajdziemy niemalże każdy odcień jasnych i ciemnych kolorów, a do tego mogą mieć jeszcze wzory.

Body nosi każdy niemowlak, więc też takie ubranie świetnie się nadaje na prezent dla świeżo upieczonych rodziców, bo na pewno się przyda. W kwestii rozmiaru są one dostępne w wielkości od czterdzieści do dziewięćdziesiąt osiem centymetrów.