Bransoletki z tygrysiego oka

 

Jak mawiała słynna Marylin Monroe, diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety. Oczywiście, można to stwierdzenie sprowadzić do wszelkiego rodzaju biżuterii kobieciej. Może ona być ubierana nie tylko na świąteczne specjalne okazje, ale również na co dzień być idealnym uzupełnieniem stylizacji. Z pewnością każda kobieta powinna mieć dopasowaną do siebie biżuterię.

Bransoletki z „tygrysim okiem”

bransoletka tygrysie okoGłówną funkcją biżuterii jest ozdabianie i dopełnienie wszelkich stylizacji – zarówno tych na co dzień, jak i od święta. Jednak coraz częściej spotykamy się ze zjawiskiem, gdzie ma ona symbolizować nasze pasje, ważne dla nas wydarzenia, osoby, czy daty. Oprócz swojej podstawowej roli pełni zatem również funkcję amuletów. Jeżeli szukamy czegoś wyjątkowego, co będzie nie tylko piękne, ale również będzie swoistym talizmanem, koniecznie zainteresujmy się biżuterią wykonaną z minerałów. Jeśli cenimy sobie elegancję, idealna dla nas będzie bransoletka tygrysie oko, stworzona z odmiany kwarcu, która przywodzić ma skojarzenie z kocim okiem. Dzięki swojej kolorystyce jest ona uniwersalna – pasuje do różnych strojów. Jeśli ktoś interesuje się zodiakalną symboliką to z pewnością zechce mieć taką bransoletkę, jeśli jego znak to Bliźnięta, Lew lub Waga. Wykonanie z prawdziwych kamieni gwarantuje, że będzie ona jedyna w swoim rodzaju – ponieważ w naturze nie występują dwa identyczne kamienie.

Jeśli szukamy idealnej bransoletki dla siebie lub nie mamy pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, warto kupić bransoletkę wykonaną z tzw. tygrysiego oka. Jest to bardzo ładny i przede wszystkim naturalny kamień, który prezentuje się szykownie, albo luźno – w zależności od tego, z jaką stylizacją go zestawimy, gdyż jest uniwersalny. I podobno ma potężną moc.

O tygrysim oku poczytasz na https://mogusto.pl/