Bus z dolnośląskiego do Niemiec

Wiele lat temu niestety zakład pracy, w który pracowałam przez wiele lat został zlikwidowany. Musiałam znaleźć nową pracę, ale nie było to łatwe, ponieważ w ówczesnym czasie rynek był bardzo obłożony ofertami osób szukających nowej pracy, a bezrobocie było dosyć wysokie. Postanowiłam więc spróbować otworzyć swój własny biznes.

Jak stworzyłam firmę z busami z dolnośląskiego do Niemiec

busy do Niemiec dolnośląskieNa początku nie miałam pomysłu na nowy dobry biznes, postanowiłam wiec poszukać czegoś dochodowego w sieci. Sam research zajął mi bardzo dużo czasu. Nie mogłam znaleźć nic odpowiedniego, co byłabym w stanie zrealizować w stosunkowo krótkim czasie. Postanowiłam popytać co jest potrzebne w okolicy i całkiem przypadkowo trafiłam na osoby, która często podróżują z naszego województwa, czyli z dolnośląskiego do Niemiec. Jak się okazało jest za mało busów, jak na lokalne potrzeby i dlatego wiele osób musi korzystać w prywatnych samochodów. Nazwałam swoją firmę – busy do Niemiec dolnośląskie, potrzebowałam bowiem łatwej i chwytliwej nazwy, które będzie tłumaczyła całe nasze usługi. Po pierwsze musiałam złożyć papiery o dofinansowanie do Unii Europejskiej. Następnie zajęłam się zakupem całej floty nowych samochodów – busów. Na sam początek chciałam kupić dwanaście nowych busów dziewięcioosobowych jakieś dobrej marki, tak aby służyły nam przez wiele lat. Udało mi się bardzo szybko znaleźć dilera samochodowego, który miał bardzo dobrą ofertę samochodów przystosowanych do przewozu osób na długich dystansach.

Realizacja całego projektu z nową firmą, która miała się zajmować przewożenie zajęła mi około czterech miesięcy. Jednak musiałam zająć się wszystkim od samego początku, dodatkowo trochę zajęło mi czekanie na moje nowe zamówione busy u dealera samochodowego.