Ciekawe książki Stanisława Krajskiego

Są takie książki, które otwierają oczy i pokazują zupełnie inną rzeczywistość. Choć często żyjemy w bańce swoich przekonań warto czasem sięgnąć po lekturę, która może pokazać nam zupełnie inną perspektywę. Świat otaczający nas bardzo szybko się zmienia i warto aby każdy z nas zdawał sobie sprawę co dzieje się w naszym otoczeniu.

Książki dotyczące masonów autorstwa Stanisława Krajskiego

stanisław krajski książkiOd zawsze interesowałam się różnymi zagadnieniami. Uważam, że świat nie jest czarno biały i osoby nami rządzące mają również swoje interesy, którymi się kierują. Od kilku lat czytałam książki traktujące o masonerii. Choć wielu uważa, że to spisek, istnieje wiele różnych dowodów na to, iż wolnomularze nie są wymysłem, a ich istnienie jest faktem. W celu poznania szczegółów i poszerzenia swojej wiedzy z zakresu wolnomularstwa postanowiłam rozejrzeć się za książkami, które szerzej omawiają tą tematykę. Jednym z bardzo popularnych autorów takich książek jest Stanisław Krajski. Jest to doktor nauk filozoficznych, nauczyciel wykładający na uczelniach wyższych przez wielu nazywany kontrowersyjnym pisarzem. Od wielu lat związany jest również ze środowiskiem katolickim. Książki są bardzo szczegółowe i pisane w taki sposób aby czytelnik mógł jak najlepiej poznać omawiane zagadnienie. Choć stanisław krajski książki pisze na tematy bardzo kontrowersyjne nie boi się krytyki i na swoje teorie ma zawsze dobre argumenty. Pisarz ma szeroką wiedzę, którą chce się podzielić ze swoimi czytelnikami. Jest stały w swoich poglądach i broni swoich ideałów. Przez różne środowiska może być atakowany ze względu na swoje twarde przekonania i wytykanie fałszu wielu politykom, osobom duchownym, a nawet papieżowi.

Książki pisane przez autora pełne są faktów i omawiają zarówno wydarzenia teraźniejsze jak i z przeszłości. Lektura jest wciągająca i pozwala spojrzeć szerzej na otaczający nas świat. Szczególnie polecam ją katolikom i osobom wierzącym, gdyż pisarz tłumaczy wiele kwestii religijnych, niezrozumianych i nietłumaczonych przez księży.