Ciekawe łóżeczka dla lalek z drewna

Zbliżają się święta i czas pomyśleć o prezentach dla najbliższych. Moja córka sobie zażyczyła mebelki dla lalek, najlepiej z drewna. Nie była jednak w tym roku wystarczająco grzeczna, aby dostać tak drogi prezent. Zasłużyła jedynie na samo łóżeczko dla lalek. Może w przyszłym roku otrzyma resztę mebelek, wszystko uwarunkowane jest tym, czy poprawi w szkole ocenę z zachowania. Sądzę, że i tak będzie zachwycona swoim prezentem.

Urocze łóżko dla lalek z drewna

łóżeczka drewniane dla lalekDrewniane łóżeczka dla lalek można kupić w sklepie internetowym z zabawkami. Jest specjalny sklep z wyłącznie samymi mebelkami dla lalek. Mebelki są naprawdę urocze. Jeśli chodzi o łóżeczka, to są zrobione z drewna sosnowego i mają dodatkową kołderkę, poduszeczkę i prześcieradełko. Większość jest pomalowanych farba akrylową na czerwono. Tosia ma już drewnianą kuchenkę dla lalek pomalowaną na biało, dlatego kupię jej tez białe łóżeczko. Wezmę trzy komplety pościeli dla lalek, aby mogła im ją wymienić. Takie łóżeczka drewniane dla lalek kosztują około pięćdziesięciu złotych. Są to łóżka dla małych lalek, jak Barbi. Natomiast te większe łóżeczka mogą kosztować nawet dwieście złotych. Najdroższe są dębowe z aksamitną pościelą. Zamówię dla córki małe łóżeczko z trzema kompletami pościeli. Jeżeli zakupi się łóżeczko, to pościel jest w połowie ceny, więc wezmę aż trzy zestawy. Nie mogę się napatrzyć, jak słodko to wygląda. Szkoda, że za moich czasów nie były dostępne tak piękne zabawki. Musiałam sama tworzyć domki i mebelki dla lalek.

Nie żałuję jednak, że jako dziecko sama wymyślałam zabawki. Dzięki temu mogłam rozwinąć swoją wyobraźnię i uruchomić kreatywne myślenie. To pomaga później w dorosłym życiu. Dzisiaj, wszystkiego jest po dostatkiem, co tylko dziecko zapragnie. Staram się jednak nie rozpuszczać córki.