Ciekawe poduszki dkoracyjne

Wygląd naszego mieszkania dużo o nas mówi, dlatego osoby przywiązujące wagę do szczegółów, z pewnością zadbają o dekoracje. Przeważnie takie elementy wieszamy na ścianach czy kładziemy na półkach, ale niektóre mogą leżeć na łóżku.

Jak wyglądają poduszki buldog?

buldog poduszkaOsoby, które lubią podróżować, z pewnością w domu mają mnóstwo pamiątek z różnych zakątków świata, którymi chętnie się chwalą. Wielbiciele kwiatów mają ich mnóstwo w każdym pomieszczeniu, a osoby kochające psy, mogą je mieć żywe w domu albo w postaci wielu dekoracji. Jednym z takich elementów może być buldog poduszka, która świetnie odda charakter właściciela lokalu. Psy na zdjęciach, na lodówce czy porcelanowe figurki stojące na półkach, są dość sztampowymi ozdobami, których możemy znaleźć mnóstwo w wielu domach. Jednakże poduszki są dość innowacyjne. Najprostszym ich modelem są klasyczne kwadratowe z poszewką przedstawiającą buldoga, gdyż w każdej chwili można ją zmienić na inną. Są dość zwyczajne, przez co mało oryginalne. Na pewno lepsze będą poduszki w kształcie buldoga lub tylko jego głowy. Takie produkty są najczęściej ręcznie wykonywane, ponieważ składają się z wielu elementów. Możemy je kupić w sklepach prowadzących sprzedaż produktów handmade lub też można się pokusić o ich samodzielne wykonanie. W sprzedaży znajdziemy specjalne wykroje gotowych poduszek, które przypominają wizerunki znanych ras psów. Wystarczy posiadać nieco wolnego czasu, maszynę do szycia, wykrój buldoga i materiał, aby stworzyć prawdziwe cudo.

Taka poduszka może stanowić oryginalną dekorację salonu, ale także pokoju dziecka. Maluchy z pewnością chętnie będą się bawiły poduszką w kształcie głowy buldoga, ponieważ jest bardzo pocieszna i doskonale oddaje najdrobniejsze szczegóły tejże rasy.