Co to jest num noms i dlaczego są one tak popularne?

 

Każde dziecko chciałoby mieć niezliczoną ilość zabawek. Kilkulatki bardzo żywo reagują na wszelkie reklamy czy sugestie rówieśników oraz zaprzątają głowy rodziców prośbami o kolejny gadżet czy interaktywną zabawkę, która obecnie skradła im serce. Nic w tym dziwnego – każda nowa zabawka to okazja do doskonałej zabawy.

Hity wśród zabawek dla dzieci, czyli słów kilka o num noms oraz ich popularności

num nomsNa rynku dostępne jest bardzo dużo różnego rodzaju zabawek. Są one przeznaczone zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek w różnym wieku oraz mają niezliczone, odmienne funkcje. W ostatnim czasie na rynku zabawkowym hitem okazały się num noms – czyli kolorowe i pachnące figurki (zwane Nums) oraz zapachowy błyszczyk do ust lub pachnąca pieczątka (określane mianem Noms). Te interesujące zabawki, zapakowane w kubek przypominający opakowanie po jogurcie owocowym, szybko stały się marzeniem wielu kilkuletnich małych chłopców oraz dziewczynek. Jedną z wielu lat zabawek num noms jest ich szeroka dostępność (w wielu sklepach z zabawkami), niezliczona ilość wzorów, a także możliwość zakupu specjalnie wyselekcjonowanych i przygotowanych przez producenta zestawów (na przykład zestaw startowy, składający się z określonej liczby elementów). Tak ogromna gama wariantów w jakich można spotkać te zabawki sprawia, że są one doskonałym materiałem na pierwszą własną kolekcję naszego dziecka – być może to właśnie tak przyczynia się do ich popularności wśród polskich kilkuletnich dzieciaków.

Nums noms są bardzo interesującą zabawką – bardzo często dzieci doceniają także element zaskoczenia, który jest przy otwieraniu pudełeczka z Numsem bądź Nomsem. Swobodna możliwość dokupowania zabawek z serii sprawia, że są one świetnym pomysłem na prezent lub podarunek dla dzieci zupełnie bez okazji.