Czy wlewy witaminowe działają?

 

Coraz większa popularnością cieszy się tzw. suplementacja dożylna, czyli wlewy witaminowe podawane bezpośrednio do krwi. Moda na nie przyszła do nas z zachodu, a takie koktajle mają zapewnić nam zdrowie, nienaganną urodę, dobre samopoczucie i energię do działania. Mają one uzupełniać niedobory, których nie dostarczyliśmy naszemu organizmowi z codziennej diety.

Czy warto przyjmować wlewy witaminowe?

wlewy witaminowe warszawaJeżeli chodzi o wlewy witaminowe Warszawa oferuje bardzo dużo miejsc w których możemy wykonać taki zabieg,  powstają całe kliniki których oferta jest bardzo bogata, mamy kroplówki z witamin, z minerałów, na regenerację po treningu, pomagające w leczeniu przeziębienia a nawet kroplówki na kaca. Niektóre firmy proponują dojazd do domu pacjenta lub jeżeli będzie nam wygodniej możemy skorzystać z punktu stacjonarnego. W każdym z przypadków obiecywana jest profesjonalna opieka kadry medycznej, która ma czuwać nad prawidłowym i bezpiecznym przeprowadzaniem całej procedury. Wlewy witaminowe uchodzą za bezpieczne i skuteczne zabiegi, jednak jak zawsze w przypadku wątpliwości czy będą dla nas odpowiednie, należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem który pomoże w nam w podjęciu najlepszej decyzji. Często w klinikach mamy możliwość umówienia się na taką wizytę, są one jednak dodatkowo płatne, ale biorąc pod uwagę, że koszt jednej kroplówki to od 200 do nawet 500 zł, warto aby była ona profesjonalnie dobrana do naszych potrzeb, aby cieszyć się dobrymi efektami i nie przesadzić z zastosowaną suplementacją witamin lub minerałów.

Oferta firm i klinik zajmujących się tego typu usługami, pozwala nam wybierać wśród wielu opcji. Na pewno do powstawania takich miejsc przyczynia się rosnąca popularność zabiegów, które są promowane przez niektórych blogerów oraz gwiazdy portali społecznościowych.