profesjonalny detektyw

Detektywistyczny problem

Jako dziecko zawsze lubiłem czytać powieści detektywistyczne, a moim bohaterem filmowym od zawsze był Sherlock Holmes. Już w dzieciństwie postanowiłem zatem, że będę pracował jako detektyw gdy dorosnę i tak oto od kilku lat prowadzę własne biuro detektywistyczne w Katowicach.

Profesjonalny detektyw pomoże załatwić wiele spraw

profesjonalny detektywMoje usługi detektywistyczne sprowadzają się głównie do zbierania dowodów na zdradę małżonków. Mogę śmiało stwierdzić, że w pozytywny sposób przyczyniłem się do zakończenia wielu nieszczęśliwych małżeństw na śląsku. Zwykle nie mam z tym problemu, albowiem małżonkowie nie kryją się, aż tak dobrze ze swoimi kochankami. Jednak ostatnio prowadzona przeze mnie sprawa toczyła się o gruby majątek. Pewnego dnia przyszła do mnie kobieta i oznajmiła, że muszę udowodnić, iż jej mąż ją zdradza. Pomyślałem nic prostszego i zabrałem się do robienia wywiadu, w końcu jako profesjonalny detektyw zajmuje się tym na co dzień. Jednak mężczyzna bardzo dbał o swoje życie prywatne i ciężko było cokolwiek się o nim dowiedzieć. W dodatku nigdy nie pokazywał się ze swoją kochanką, w związku z tym nie było również mowy o sfotografowaniu go z nią. Powoli zaczynałem wątpić czy moje usługi detektywistyczne na cokolwiek się zdadzą i czy mężczyzna rzeczywiście ma romans. Był po prostu zwykłym, zapracowanym biznesmenem. Może jego żona chciała po prostu go wrobić i wyciągnąć od niego pieniądze, takie sytuacje również się zdarzają. Miałem powoli rezygnować, gdy pewnego dnia, zupełnie przypadkiem natrafiłem na niego w jednym z klubów.

Na początku myślałem, że jest z kolegą jednak po chwili okazało się, że chyba są kimś więcej niż przyjaciółmi. Jak zawsze miałem ze sobą aparat fotograficzny, można to nazwać takim zboczeniem zawodowym, w ten sposób uzyskałem w końcu tak trudne do zdobycia dowody.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *