Fotografia ślubna

Fotografia ślubna, jako biznes mojego chłopaka

Nazywam się Olga i pracuję w marketingu. Mój chłopak Grzegorz skończył kurs fotografii w Bydgoszczy i postanowił, że założy własną firmę. Zdecydował, że nie będzie wynajmował lokalu, ponieważ i tak będzie pracował w terenie, więc postanowił, że będzie to firma internetowa.

Fotografia ślubna była świetnym pomysłem

Fotografia ślubnaPomysł mi się podobał, zwłaszcza, że chłopaka interesowała fotografia ślubna i planował nie ograniczać się tylko do pracy w Bydgoszczy, ale też w innym miastach. Powiedział, że taki fotograf ślubny zarabia dobre pieniądze i wie, że wszystko na pewno mu się uda. Zawsze wspieram swojego chłopaka we wszystkich jego planach, ale zapytałam skąd weźmie zdjęcia ślubne, skoro jeszcze nie robił a na stronie powinien je zamieścić, podważ każdy tak robi. Grzegorz przez moment się zamyślił, po czym dodał, że to nie problem, ponieważ pójdzie do brata jako fotograf na ślub i tam zrobi zdjęcia, które później umieści na swojej stronie. Ciekawe, jak wyjdzie jego fotografia ślubna z Bydgoszczy. Jego brat bierze ślub w Bydgoszczy, więc Grzegorz nie będzie musiał wyjeżdżać za miasto, dzięki czemu uwinie się z tym raz dwa. Zaproponowałam mu pomoc, ponieważ mam wolne popołudnia, więc mogłabym go odciążyć. Mogłabym przyjmować zlecenia na zdjęcia ślubne i umawiać go na spotkania. Wiem, że na pewno pomoc z mojej strony bardzo mu się przyda. Jestem pewna, że fotograf ślubny ma naprawdę dużo pracy.

Bardzo jestem ciekawa jak to będzie wszystko wyglądało. Grzegorz robi na prawdę świetne zdjęcia i jestem pewna, że będzie miał masę zleceń na zdjęcia ślubne, na które zawsze jest zapotrzebowanie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *