Fotografia ślubna jako element organizacji wesela

Organizacja ślubu i wesela to duże przedsięwzięcie, które wymaga realizacji odpowiednio zaplanowanych działań. Przede wszystkim już rok przed planowaną datą ślubu należy ustalić termin ślubu, zdecydować się na rodzaj ślubu, zaplanować budżet, a także zacząć zbierać informacje na temat firm, które będą niezbędne przy organizacji tak ważnego dla nas dnia.

Najważniejsze, to odpowiedni fotograf ślubny

Fotografia ślubnaJuż jakieś 10 miesięcy wcześniej należy wstępnie zarezerwować salę weselną i terminy w kościele czy też w urzędzie stanu cywilnego. Nie musimy decydować się na rodzinną miejscowość, mogą to być zarówno Tarnowskie Góry, jak i Kołobrzeg czy Warszawa. Warto już na tym etapie sporządzić wstępną listę gości. 8 miesięcy przed ślubem to dobry moment na rezerwację zespołu muzycznego, wodzireja, DJ-a, fotografa i kamerzysty. Choć trzeba pamiętać, że naprawdę dobry fotograf ślubny czy zespół muzyczny mogą nie mieć już wolnych terminów, więc jeśli chcemy aby fotografia ślubna Myszków, czy oprawa muzyczna wesela była zapewniona przez konkretne osoby to można pomyśleć o tym dużo wcześniej. Kolejne miesiące to wybieranie zaproszeń ślubnych, zbieranie danych kontaktowych naszych gości, przygotowywanie listy prezentów, załatwianie formalności, udział w kursach przedmałżeńskich, wybór świadków itp. Gdy do ślubu zostanie już mniej niż sześć miesięcy trzeba pomyśleć o sukni ślubnej i dodatkach, stroju dla Pana Młodego, o obrączkach, o wysłaniu zaproszeń, o wynajmie samochodu i jego dekoracji. Warto tez wcześniej pomyśleć o kursie tańca.

Ostatnie tygodnie przed ślubem to ustalenie ostatecznego menu i liczby gości, zamawianie tortu weselnego, kwiatów, umówienie fryzjera i makijaży styl, poprawki krawieckie etc.

Więcej informacji przeczytasz na stronie http://www.bartoszplonka.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *