Gdzie pojechać na sylwestra w Opolskim?

Zbliżał się koniec roku. Chcieliśmy z żoną jakoś uroczyście spędzić sylwestra. Ostatni dzień roku zawsze napawał nas optymizmem. W tym roku chcieliśmy udać się na jakiś bal sylwestrowy z tańcami i wykwintnymi daniami. W tym dniu wiele restauracji i sal bankietowych organizuje takie bale. Postanowiłem sprawdzić, gdzie w Opolskim najlepiej udać się na taką imprezę.

Znalazłem salę bankietową na sylwestra w Opolskim

sylwester OpolskiePostanowiłem najpierw sprawdzić na internecie jakie są oferty na ten rok i jak się plasują cenowo. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: sylwester Opolskie, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałem. Była to impreza sylwestrowa w sali bankietowej w opolskim. Była to duża impreza biletowana, na której miało się bawić ponad trzysta osób. W ofercie sylwestrowej były tańce i muzyka na żywo. Bardzo podobało mi się również to, że w cenie było aż 5 ciepłych dań oraz zimne przystawki i napoje na stole. O północy przewidziany był pokaz sztucznych ogni i rac dymnych. Byłem pewny, że taka impreza sylwestrowa spodoba się mojej żonie. Nie zastanawiając się zbyt długo od razu zarezerwowałem dwa miejsca na tej imprezie sylwestrowej. Dużą zaletą tego miejsca było to, że mimo tego że przewidziano sporo atrakcji cena za parę była przystępna, wręcz niska w porównaniu z innymi sylwestrowymi imprezami w naszym mieście.

Jak się już wkrótce okazało taka impreza sylwestrowa to był świetny wybór. Bardzo dobrze się bawiliśmy na tym sylwestrze. Muzyka była świetna. Mieliśmy osobą, przestronną salę taneczną. Nikt tam na siebie nie wpadał, ani nie deptał sobie stóp, a orkiestra potrafiła porwać wszystkich do zabawy. Również jedzenie było pyszne. Bawiliśmy się razem z żoną na tym sylwestrze, aż do czwartej rano.