Gdzie w Krakowie zrobię usg kończyn dolnych?

Jakiś czas temu miałam problemy z nogą po złamaniu. Początkowo lekarz twierdził, że są to powikłania po złamaniu, ale ostatnio stwierdził, że za długo już to trwa. Na wszelki wypadek zlecił mi USG kończyn dolnych i powiedział, że najlepiej będzie jak znajdę jakiś dobry ośrodek, gdzie wykonują takie badania na specjalistycznym aparacie ultrasonograficznym.

Wykonałam badanie USG kończyny dolnej

precyzyjne usg kończyn dolnych - krakówDopiero niedawno wprowadziłam się do Krakowa i nie wiedziałam, gdzie w okolicy znajdę dobrą przychodnie, która wykonuje takie badania USG na ultrasonografach najnowszej generacji. Poszukiwania odpowiedniego miejsca na wykonanie takiego badania rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: precyzyjne usg kończyn dolnych – kraków, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć renomowany i polecany przez pacjentów gabinet USG. Wiele osób chwaliło krótkie terminy oczekiwania na badanie oraz wykwalifikowaną kadrę specjalistów wykonujących badania. Gabinet znajdował się w centrum Krakowa niedaleko mojego miejsca zamieszkania, dlatego od razu postanowiłam się tam zapisać. Zadzwoniłam na podany numer telefonu i wybrałam pierwszy wolny termin. W ten sposób już dwa dni później udałam się na badanie USG kończyny dolnej. Na miejscu nie było kolejki i od razu po wizycie w rejestracji zostałam poproszona do ciemni ultrasonograficznej.

Badanie USG było wykonywane za pomocą sprzętu najnowszej generacji, który umożliwił wykonanie precyzyjnego badania i dokładne przyjrzenie się przez lekarza stanowi mojej nogi. Okazało się, że problem z moją nogą nie leży w odbytym niedawno złamaniu, tylko mam problem ze ścięgnami, które praktycznie się nie rozciągają. Dzięki precyzyjnemu i skrupulatnemu badaniu USG udało się znaleźć przyczynę moich dolegliwości.