spieki kwarcowe

Hotel – wykwintne wnętrze w spiekach kwarcowych

Jeśli wchodzimy do hotelu, który ma więcej niż 3 gwiazdki z pewności ujrzymy coś innego na ścianach niż różową farbę, panele na podłodze i plastiki w oknach. Spieki kwarcowe upiększą każde wnętrze.

Spieki kwarcowe są imponujące.

spieki kwarcoweWiadomo, że jeżeli wejdziemy do miejsca, gdzie na ścianie dominuje kamień, na podłodze dominuje kamień a w oknach mamy witraże z budowy hotelu to wcale dobrze to nie będzie wyglądało. Co więcej taki widok jest komiczny. Dlatego prawdziwy hotel powinien być wykwintny niczym danie w drogiej restauracji. Powinniśmy się nim zachwycać z każdym kolejnym „kęsem”. Teraz tak – jak więc powinien wyglądać hotel zaraz po wejściu? Oczywiście bogato. Ale nie w stylu byłego ukraińskiego prezydenta, gdzie nawet toaleta było zrobiona chyba ze złota. Powinno być stonowane – na podłodze posadzki kamienne bardzo ładnie będą wyglądały. Na ścianie zostawiłbym biały lub beżowy kolor z drewnianymi dekoracjami, obrazami i roślinami. Nowoczesne podświetlenie LED powinno również ładnie wyglądać – tak z góry jako normalne oświetlenie jak i powiedzmy delikatne oświetlenie miejsc choćby doniczek do których stworzenia można wykorzystać granit. Wchodząc do pokoju, preferowałbym na korytarzu brak przepychu. Jednak w pokoju laminam byłby ciekawym wyjściem. Spieki kwarcowe Warszawa bardzo ładnie – wręcz najładniej moim zdaniem wyglądają w łazience – jednocześnie są bardzo praktycznie, ponieważ trudniej się brudzą i łatwiej je utrzymać w porządku.

Co więcej? Moim zdaniem pokój taki powinien być mocno oszklony – mniej ściany a więcej szkła, okna, szczególnie na wyższych pietrach – każdy lubi popatrzeć na miasto z góry, szczególnie gdy mówimy o mieście takim jak Warszawa, które naprawdę fajnie wygląda nocą. Jak widać, można ładnie wykończyć wnętrze w naszym hotelu – jednak jest zwolennikiem zatrudnić do tego dekoratora wnętrz, który na chłodno doradzi nam, co kupić i jak zrobić. Spieki kwarcowe są drogie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *