Idealna suknia ślubna

Biała suknia jest o tyle wyjątkowa, że kobieta zakłada ją tylko raz na własny ślub. Niektóre panny młode są w stanie wydać na tą idealną kreację nawet kilkadziesiąt tysięcy, pomimo, że włożą ją tylko jeden raz.

Z czego są szyte suknie Anny Kary?

suknie ślubne anna karaWłaściwie dobrana suknia ślubna nie wymaga wiele dodatków, bo sama w sobie jest prawdziwym oryginałem. Jeżeli zależy na na unikalnej kreacji, to suknie ślubne Anna Kara tworzy zgodnie z najnowszymi trendami i każdy model jest niepowtarzalny. Do swoich projektów używa atłasu, jedwabiu, koronki i tiulu. Każda kreacja ślubna jest ręcznie szyta, dlatego jest dopieszczona w każdym szczególe. Suknię ślubną najczęściej kobiety wybierają biała, lub kremową, bo takie są zgodne z tradycją. Jednak co do modelu i fasonu, panuje swoboda wyboru. W stylu syrenki, sukni balowej, obcisła, czy odcięta pod biustem. Każda jest unikalna i posiada zupełnie inne ozdoby w formie koronek, kryształków, czy ręcznych haftowań. Salony ślubne Anny Kary są znane na całym świecie, a modle kreacji cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród osób ze świata mody i biznesu. Możemy kupić jedną z gotowych już modeli, albo zażyczyć sobie stworzenie sukni marzeń na specjalne zamówienie. Anna Kara projektuje bardzo kobiece, lekkie i zwiewne suknie, które doskonale się sprawdzają w porze letniej, ale także zimowej. W salonie poza suknią możemy także kupić torebkę, welon, a nawet białe buty. Jeżeli wybrana suknia będzie wymagała ewentualnych poprawek, to zostaną one wykonane w cenie zakupu.

Suknie od Anny Kary są wyjątkowe i zachwycają kobiety w każdym wieku. Najładniejsza suknia ślubna będzie ta, w której panna młoda dobrze czuje i wie, że jest piękna. Idealnie skrojona, na pewno będzie dobrze leżeć i wzbudzi zachwyt wśród gości.