Idealny strój kąpielowy na lato

Lato jest czasem w którym każda z nas chce dobrze prezentować się w kostiumach kąpielowych, lecz niestety nie zawsze misja polegająca na „schudnięciu do lata” całkowicie nam się powiedzie. Na szczęście są takie stroje, które doskonale podkreślą nasze kobiece walory, a zgrabnie zatuszują to, co pragniemy ukryć.

Kobiecy wyszczuplający strój kąpielowy

stroje kąpielowe wyszczuplająceTej zimy obiecałam sobie zacząć metamorfozę, która miała polegać na zmianie diety oraz zwiększeniu dawki ruchu. Jak jednak wiadomo, nie zawsze udaje nam się trzymać naszych noworocznych postanowień i tak było również w moim przypadku. Uważałam, że mam jeszcze dużo czasu i zdążę i tym właśnie sposobem odwlekłam swoją misję na ostatnią chwilę, ponieważ zaczęłam dbać o siebie tak po prawdzie dopiero pod koniec kwietnia i choć rzeczywiście, kiedy okres letni się zaczął moja sylwetka prezentowała się znacznie lepiej tak wciąż nie czułam się komfortowo i nie planowałam zakładać na plażę strojów kąpielowych. Wszystko jednak zmieniło się, kiedy moja przyjaciółka poprosiła abym towarzyszyła jej na zakupach ponieważ chciała kupić sobie nowe bikini. Właśnie w jednym ze sklepów znalazłyśmy przepiękne stroje kąpielowe wyszczuplające, które dzięki wcięciom oraz za sprawą odpowiednich wzorów miały optycznie wyszczuplić sylwetkę. Postanowiłam przymierzyć kilka sztuk, aby zobaczyć, czy rzeczywiście jest to prawda i jak się okazało już po przymiarce pierwszego stroju kąpielowego, moje ciało naprawdę wyglądało o niebo lepiej niż w starym kostiumie. 

Miałam wrażenie, jakby proporcje bioder do piersi były bardziej adekwatne, a z kolei wcięcie w talii większe niż jest w rzeczywistości. Podłużne pasy umiejscowione w estetyczny sposób na stroju dodatkowo wydłużały całą sylwetkę jeszcze bardziej, optycznie ją wyszczuplając. Pośladki z których nie jestem zadowolona zgrabnie pozostawały ukryte, a strój się nie podwijał.