Regały sklepowe

Jak wybrać projekty sklepów?

W różnych sklepach sprawdzą się różne rozwiązania. Nie chodzi tu tylko o wizerunek marki, czy preferencje zamawiającego, który lubi ten czy inny kolor, ale ważny jest też profil sklepu i jego funkcjonalność. Projekty sklepów nam to zapewnia.

Projekty sklepów są drogie.

Regały sklepoweTowar musi być widoczny, nie schowany, musi być dostępny dla klienta, zachęcać do zakupu. Najbardziej popularnym rozwiązaniem są allegro regały sklepowe. Możemy na nich postawić wszystko, poza produktami które trzeba trzymać w lodówce, takie jaka lody, mrożonki, frytki, pizze czy zapiekanki. Butelki z wodą, paczki z makaronem, puszki z fasolką, słoiki z marmoladą, czy pudełka z ryżem mogą na nich spokojnie stać i na pewno będą dobrze wyeksponowane. Jednak możemy zastosować także inne rozwiązania, takie jak stojaki metalowe. Często wykorzystuje się do wieszania na nich butelek z napojami. Między dwoma prętami wkłada się butelkę, a jej nakrętka ją przytrzymuje. Taki stojak zazwyczaj jest dosyć wąski, ale wysoki tak jak allegro regały sklepowe, ale jest bardzo obstawny. Wieszaki są od góry do dołu, na każdym można powiesić od trzech do pięciu butelek, w zależności od wielkości. Stojaki metalowe poradzą sobie nawet z dwulitrowymi butelkami i nie przewrócą się, ponieważ są bardzo stabilne. Są także stojaki metalowe z wystającymi haczykami, na którym możemy przywiesić opakowania z przyprawami, zupkami z proszku, czy opakowaniami słodyczy np. żelek, które często mają otworek na zgrzewie, do zawieszenia ich. Projekty sklepów powinno mieć na uwadze ilość towaru, wielkość sklepu i rodzaje towaru. Opakowań z kaszą nie zawiesimy na wieszakach, podobnie jak chleba, zresztą wyglądałoby to komicznie, a nie zachęcająco.

Projekty sklepów to nie tylko projekty pomieszczenia, ale także rozstawienie regałów, wieszaków i stojaków, o czym trzeba pamiętać przy ich zamawianiu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *