Jak zacząć skuteczne odchudzanie?

Już od dziecka miałam problemy z nadwagą, które wiecznie sprawiały mi kompleksy. Kilka razy w swoim życiu próbowałam przejść na dietę, ale niestety zawsze w pewnym momencie odpuszczałam. Dziś wiem, że nie była temu winna moja słaba wola, lecz źle dobrana dieta.

Zdrowe jadłospisy redukcyjne

jadłospis redukcyjnyW pewnym momencie swojego życia powiedziałam sobie stanowcze „dosyć” i zaczęłam chodzić na siłownię. Na początku wychodziłam z założenia, że tylko tyle mi wystarczy, aby zrzucić nadprogramowe kilogramy. Byłam zatem bardzo zdziwiona nie widząc po dwóch miesiącach praktycznie żadnych rezultatów. Dopiero z czasem dowiedziałam się, że same ćwiczenia nie dadzą nam zbyt wiele, jeśli przede wszystkim nie zmienimy naszych nawyków żywieniowych na zdrowsze. Niestety jestem osobą, która lubi sobie zjeść raz na kilka dni coś niezdrowego, więc z początku miałam problem, aby w pełni zastosować się do zaleceń, jakie znalazłam w internecie dlatego w końcu postanowiłam poszukać w sieci dietetyka i zamówić u niego jadłospis redukcyjny. Zależało mi bardzo na tym, aby wszystko odbywało się za pomocą internetu ponieważ niestety pracuję w godzinach w których dietetycy w naszym mieście mają otwarte gabinety, a ponadto nie uśmiechało mi się zbytnio czekać na termin. Chciałam czym prędzej zmienić swoje nawyki żywieniowe i wreszcie schudnąć. Dietetyk, jakiego znalazłam w internecie okazał się być osobą niezwykle ciepłą i wyrozumiałą. Czasami wręcz miałam wrażenie, że czyta mi w myślach ponieważ na niektóre pytania dostawałam odpowiedź zanim w ogóle o nich wspomniałam.

Dieta, jaka została dla mnie ułożona okazała się być niezwykle pożywna i przede wszystkim przepyszna! Jadłam zdrowo, a jednocześnie do syta co sprawiało, że nie miałam wreszcie potrzeby, aby podjadać między posiłkami. Mój nowy jadłospis sprawił, że nie tylko wreszcie zaczęłam spadać z wagi, ale także zaczęłam się lepiej czuć! Zarówno fizycznie, jak i psychicznie.