szkolenie psów

Jak zaczęłam współpracę z ośrodkiem szkolenia psów

Zawsze bardzo lubiłam psy i fryzjerstwo. Skończyłam nawet technikum fryzjerskie i kilka kursów o farbowaniu i strzyżeniu, ale pomimo tego miałam problem ze znalezieniem dla siebie pracy.

Warszawskie szkolenie psów i psi fryzjer

szkolenie psówDlatego postanowiłam otworzyć własny biznes i zająć się psami, nie niewdzięcznymi ludźmi.Spodziewałam się, że początki będą o wiele trudniejsze. Co prawda sporo czasu zajęło mi przygotowanie lokalu, ale było warto, bo efekt końcowy jest naprawdę bardzo udany i klienci często go chwalą. Mieszkam w Warszawie, więc myślałam, że konkurencja będzie spora, ale nie w mojej okolicy. Byłam pierwsza. Dzięki promocyjnym cenom szybko ściągnęłam do siebie grono klientów i rozpoczęłam pracę jako psi fryzjer. Oferowałam szeroki pakiet usług, nie tylko strzyżenie psów, ale też ich kąpiel, trymowanie, obcinanie pazurów i zabiegi higieniczne na uszy. Dość szybko podłapałam, jak powinnam podchodzić do każdego zwierzęcia, by pozwoliło mi na spokojną pracę, więc wszystko szło naprawdę sprawnie. Z czasem zaczęłam współpracę z warszawskim ośrodkiem, który prowadzi szkolenia psów warszawa. Podsyłaliśmy sobie nawzajem klientów, na czym i oni, i ja dobrze wyszliśmy. Po pewnym czasie miałam tyle klientów, że musiałam zatrudnić pomoc, by nadążyć ze wszystkim.

Obecnie mój psi salon fryzjerski cieszy się sporą popularnością i ma grono stałych klientów, ale ciągle pojawiają się też zupełnie nowi. Bardzo mnie to cieszy, bo mogę zarabiać na tym, co naprawdę lubię robić. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *