usługi transportowe

Jestem dyspozytorką w firmie transportowej

Robotę załatwiła mi Maria, bo wiedziała, że szukam czegoś na pół etatu. Jeszcze studiuję w związku z czym pełne zatrudnienie nie wchodzi w grę. Zatrudniona jestem jako dyspozytorka w Warszawskiej firmie, która świadczy usługi transportowe na terenie całego województwa.

Usługi transportowe dostępne dla każdego

usługi transportowePrzyjmuję zlecenia od klientów na przykład na przeprowadzki i przekazuję wszystkie informacje naszym kierowcom, którzy odpowiadają za cały transport. Oczywiście najczęściej ludzie zlecają nam przeprowadzki, ale organizujemy różnego rodzaju transport. Na przykład kiedyś zadzwoniła do mnie jakaś kobieta i zleciła nam transport nowo zakupionego sprzętu sportowego. Sklep nie oderwał dostawy i musiała zorganizować transport na własną rękę. Nasze usługi transportowe dostępne są dla każdego i jak ktoś chce zlecić chociażby transport zakupów ze sklepu to może na nas liczyć. Ja pracuję od poniedziałku do czwartku, ponieważ w weekend chodzę na zajęcia. Praca mi się podoba i chyba szefowa jest ze mnie zadowolona, ponieważ pytała czy po studiach chciałabym zatrudnić się u niej na stałe. Usługi transportowe, w których pracuję to dla mnie idealne miejsce pracy i chętnie zostanę tutaj na stałe. W Warszawie można znaleźć łatwo pracę, jednak transport jest branżą, która dość mnie interesuje. Zresztą mój kierunek studiów też jest tematyczny. Ostatnio w szkole znajoma zapytała mnie, czy pomogę jej podczas przeprowadzki i zorganizuję dla niej jakiś transport. Obliczyłam jej dokładnie jaki będzie z tym koszt związany i zauważyłam się była zaskoczona tak niską kwotą.

Od razu zgodziła się z nami podjąć współpracę i powiedziała, ze dobrze, że są takie tanie usługi transportowe, bo ją stać na skorzystanie. Nasza firma stawia na klienta i cenimy sobie jego zadowolenie. To podstawa.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *