Klientka szukała skórzanego etui na długopis

Wiedziałam, że muszę dać z siebie wszystko. W końcu to była moja pierwsza w życiu praca i chciałam ją zdobyć na stałe. Zatrudniłam się w sklepie z galanterią skórzaną, w którym bardzo chciałam pracować od kiedy ukończyłam naukę w szkole.

Zaoferowałam klientce wyjątkowe etui na długopis

praktyczne etui na długopisy skórzaneTego dnia było sporo pracy, ponieważ musiałam jeszcze przyjąć dostawę od producenta. Przyjechały do nas między innymi praktyczne etui na długopisy skórzane, które były nowością w naszym sklepie. Szef się na nie zdecydował jak jedna z klientek chciała kupić dużą ilość dla swoich pracowników. Interesowały ją właśnie takie praktyczne etui na długopisy skórzane, których wtedy nie było w ofercie. Szef od razu do niej zadzwonił i poinformował, że towar jest dostępny. Po dostawie zaczęłam obsługiwać klientów. Pojawiła się tam kobieta, która chciała zrobić prezent swojemu synowi. Rozpoczął pracę na poważnym stanowisku i chciała, żeby dostał od niej coś wyjątkowego. Zaoferowałam jej wtedy takie praktyczne etui na długopis, ponieważ zdecydowanie będzie to przydatny prezent, z którego jej syn będzie zadowolony. Kobieta od razu doceniła jakość wykonania i uznała, że to genialne rozwiązanie. Nawet nie sądziłam, że takie praktyczne etui na długopisy skórzane będą się tak świetnie sprzedawały. Szef był ze mnie tego dnia bardzo zadowolona. Kobietę od początku interesowały etui na długopisy, ale rozglądała się, ponieważ nie miała pewności czy taki zakup jest dobry. Okazało się, że syn był szalenie zadowolony z tego prezentu.

Dzięki temu, że od samego początku bardzo się starałam to udało dostać mi się tę pracę na stałe. Doceniam ją bardzo i cały czas staram się tak samo mocno jak na początku. Wkrótce będę mogła wynająć mieszkanie, bo odłożyłam sporo gotówki.