kocyk

Kocyki Minky pomysłem na biznes

Jak to w życiu bywa z biegiem lat wyrastamy z dziecięcych zabaw. Stajemy się coraz starsi, zakładamy swoje rodziny i w końcu przychodzi czas, że sami mamy dzieci.

 Kocyki Minky i współpraca z producentem

kocykZ myślą o takich chwilach postanowiłam otworzyć własny interes. Swoją ofertę na początku wystawiałam na znanych portalach z aukcjami. Pierwszym moim dziełem, które sama uszyłam na zamówienie była pościel do łóżeczka dla niemowląt. Uszycie pościeli zajęło mi dwa wieczory. Od tamtego momentu posypały się dalsze zamówienia.
Wiele osób pytało czy jestem w stanie uszyć również wygodne kocyki minky. Spróbowałam i w końcu kocyki również trafiły do mojej oferty. Oczywiście wszystkie pościele i kocyki były mojego własnego projektu. Starałam się aby nie były one bardzo oklepane i żeby chociażby kształty poduszeczek były nietypowe. Pewnego dnia zadzwonił do mnie producent pościeli dziecięcej proponując współpracę. Musiałam bardzo dobrze się zastanowić nad jego propozycją. Z jednej strony chciałam być niezależna, z drugiej jednak wiedziałam, że będę mieć z nim umowę i stały dochód. Postanowiłam zaryzykować i odmówiłam. Jednak producent pościeli dla niemowląt się nie poddawał. Bardzo zaciekle prowadził ze mną swoje negocjacje. Po którejś jego propozycji w końcu się zgodziłam. Od tamtej pory cały czas razem współpracujemy. Ja poddaję nowe pomysły, a on i jego załoga je wykonują. Zawsze też pytają o zdanie jeżeli chcieliby wnieść jakieś małe poprawki. Chociaż zdarza się to rzadko.

Dzisiaj wiem, że podjęłam bardzo dobrą decyzję. Myślę, że gdybym postąpiła inaczej mogłoby mi nie być tak dobrze jak teraz.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *