Kto zrobi mi profesjonalne fotografie?

W szkole uważana byłam za najładniejszą dziewczynę. Byłam wysoka i szczupła. Koleżanki namawiały mnie, żebym została modelką, ale nie byłam pewna, czy to jest zajęcie dla mnie. Na pierwszym roku studiów, zaczęłam modeling traktować poważnie i chciałam zostać profesjonalną modelką.

Profesjonale fotografie do portfolio

profesjonalna fotografia w BydgoszczyPierwsza rzecz, od której musiałam zacząć, to było portfolio z moimi zdjęciami. Siostra zrobiła mi kilka zdjęć, jednak nie wyglądały najlepiej. Potrzebny był porządny sprzęt i doświadczony fotograf. Nie miałam pojęcia czy dostępna była profesjonalna fotografia w Bydgoszczy, ale zaczęłam poszukiwać fotografa, który byłby w stanie przygotować dla mnie zdjęcia. Musiały one być profesjonalne, skoro zamierzałam zostać modelką. Znalazłam studio fotograficzne, w którym wykonywano profesjonalne fotografie i postanowiłam popytać o szczegóły. Wiele modelek robiło sobie w tym miejscu fotografie i kilka zdjęć mogłam osobiście zobaczyć. Faktycznie, wszystkie fotografie były zrobione bardzo profesjonalnie i dlatego też zdecydowałam się na współpracę. Fotograf, który miał robić mi sesję zdjęciową posiadał ogromne doświadczenie, co było dla mnie bardzo ważne. Człowiek ten pomógł mi w przygotowaniach i dawał wskazówki w trakcie robienia zdjęć. Wykonał dla mnie pięćdziesiąt zdjęć, które były profesjonalne i swobodnie mogłam umieścić je wszystkie w swoim portfolio. Cieszył mnie fakt, że trafiłam do tego studia, bo miałam wykonaną profesjonalną sesję zdjęciową.

Zainteresowała się mną dość duża agencja modelek, ponieważ moje zdjęcia zrobiły ogromne wrażenie. Akurat szukali dziewczyny takiej jak ja, do reklamy obuwia sportowego. Dostałam swoje pierwsze zlecenie, za które zapłacono mi duże pieniądze. Mogłam opłacić sobie całe studia.