Lekka i pachnąca pianka do stóp

 

Nawilżające kremy do stóp są często tłuste i długo trzeba czekać, zanim się wchłoną. Zupełnie inaczej działa lekka pianka nawilżająca do stóp. Działa szybko i skutecznie. Polecana jest przez podologów i panie, które stosują krem o konsystencji lekkiej pianki. Dodatkowo wyróżnia ją lekki, kwiatowy zapach i organiczny, naturalny skład, który jest bliski przyrodzie.

Nawilżające preparaty pielęgnujące stopy

pianka do stópPielęgnacja stóp ma duże znaczenie. Kosmetolodzy i podolodzy polecają preparaty nowej generacji. Zamiast tłustych kremów, które długo się wchłaniają i mogą brudzić podłogę lub buty, warto zastanowić się nad nowoczesnym rozwiązaniem. Jest nim krem o konsystencji pianki: lekki i bardzo skuteczny. Nawilżająca pianka do stóp zmiękcza naskórek i szybko się wchłania. Wystarczy zastosować ją raz dziennie, wieczorem przed snem, by po nocnym wypoczynku stopy były miękkie i miło pachniały. Co zatem zawiera w swoim składzie ta innowacyjna pianka? Przede wszystkim pozbawiona jest tłustej gliceryny będącej składnikiem klasycznych kremów. W to miejsce mamy naturalne wyciągi roślinne, ekstrakty i olejki. Takie połączenie darów natury sprawia, że pianka ma lekką konsystencję, która zaskoczy wszystkich, bez wyjątku. Polecana jest dla pań i panów. Panowie, u których skóra na piętach jest zwykle grubsza i ma znacznie większe skłonności do zrogowaceń niż u kobiet, będą bardzo zadowoleni z efektów.

Stosowanie pianki do pielęgnacji pięt to nowy etap podologicznej rewolucji. Już nie tylko tłuste, brudzące kremy zmiękczają zrogowaciały naskórek na piętach. Dzięki lekkiej piance można szybko usunąć twarda, nieestetyczną lub boląca skórę. Pianka stosowana jest w gabinetach pedicure, u podologów, jako element zabiegów i terapii. Można ją stosować codziennie w domu.