Lustro led w nowoczesnej łazience

Urządzenie łazienki w moim nowym mieszkaniu było dla mnie wyzwaniem. Chciałam, aby pomieszczenie to było jak najbardziej ergonomiczne, jednak mocno ograniczyła mnie jego powierzchnia. Musiałam więc pomyśleć nad takimi rozwiązaniami, dzięki którym korzystanie z łazienki na co dzień będzie wygodne oraz przyjemne.

Nowoczesna łazienka z lustrem podświetlonym led

nowoczesne lustro led na wymiarBardzo cenię sobie nowoczesne rozwiązania, dzięki którym pomieszczenia stają się wygodniejsze albo bardziej praktyczne. Chciałam więc znaleźć coś takiego dla swojej łazienki. Po wybraniu podstawowej armatury oraz mebli nadszedł czas na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Musiałam więc wybrać odpowiednie lustro – w końcu jest ono niezbędne w tym pomieszczeniu. Po jakimś czasie poszukiwania czegoś, co spełniłoby moje oczekiwania, trafiłam na rozwiązanie dla mnie – nowoczesne lustro led na wymiar. Przede wszystkim jego estetyka doskonale pasuje do wystroju, jaki wybrałam dla swojej łazienki. Jednak najbardziej podoba mi się jego podświetlenie, ponieważ nie tylko czyni szykowanie się wygodniejszym, ale również nadaje ciekawszego charakteru temu pomieszczeniu, podkreślając nowoczesny styl. Światło skierowane na twarz jest dużym ułatwieniem podczas malowania się, ponieważ dzięki niemu na twarzy nie powstają cienie, które mogą nieco zaburzać nam ogląd sytuacji oraz zniekształcać kolory używanych przez nas produktów.

Nakładam makijaż każdego dnia, dlatego bardzo ważne jest dla mnie zapewnienie sobie jak najlepszego oświetlenia podczas tej czynności. Zazwyczaj w łazienkach montuje się lampy sufitowe, które doskonale oświetlają pomieszczenie, jednak to właśnie podświetlenie przy lustrze sprawia, że światło pada pod odpowiednim kątem na twarz, zdecydowanie ułatwiając malowanie się.