makijaż permanentny w warszawie

Makijaż permanentny w Warszawie to był dobry wybór

Od zawsze miałam problem z moimi brwiami. Były one rzadkie, ciężko było je wyregulować, a do tego miały brzydki kolor. Byłam stały gościem różnych salonów kosmetycznych.

Jak wyglądał mój makijaż permanentny w Warszawie?

makijaż permanentny w warszawieW końcu nawet sama zaczęłam wykonywać sobie hennę w domu, by nie płacić za te wszystkie wizyty. Jednak problem nadal pozostał. Nie wiedziałam co z tym zrobić. Na stałe koloru nie zmienię, nie da się też laserowo wydepilować brwi, żeby miały ładny kształt. Nie zagęści się ich też tak jak rzęsy. Wtedy odkryłam, ze istnieje makijaż permanentny Warszawa. Słyszałam kiedyś o nim, ale nie zwróciłam na niego uwagę. Teraz postanowiłam się mu bliżej przyjrzeć. Przeglądałam wiele stron internetowych na których były pokazywane osoby przed i po takimi zabiegami. Podobał mi się ten efekt. Makijaż permanentny zaczął mnie bardzo interesować. Potem natknęłam się także na inne strony, gdzie dziewczyny pisały o nieudanych zabiegach i o tym, że konieczne było usuwanie makijażu permanentnego. Nie były to fachowe zabiegi. Jednak na temat salonu w Warszawie do którego się udałam czytałam tylko najlepsze opinie. To mnie przekonało i umówiłam się na zabieg. Kosmetyczka poinformowała mnie o wszystkim co powinnam robić przed i po zabiegu, żeby był on ładny i trwały. Potem przeszliśmy do zabiegu. Po nim wyglądałam gorzej, bo skóra była podrażniona, ale byłam dobrej myśli.

Efekt końcowy bardzo mi się podobał. Brwi wyglądały bardzo ładnie, gęste i miały ładny kolor. Jestem bardzo szczęśliwa, że zdecydowałam się na makijaż permanentny. To był rewelacyjny wybór.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *