Mezoterapia z użyciem Xela Rederm

 

W kosmetologii wykorzystuje się działanie kwasu hialuronowego i kolagenu a także innych substancji aktywnych wpływających na struktury skóry. Procesy starzenia powodują ubytki związków odpowiedzialnych za właściwe napięcie i odżywienie skóry. Dzięki substancjom i preparatom kosmetycznym przywracane są skórze właściwe procesy regeneracyjne i naprawcze.

Redermalizujący i innowacyjny zabieg na twarz

xela redermW gabinetach medycyny estetycznej stosowane są innowacyjne produkty łączące działanie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu. To unikalne połączenie występuje w preparacie Xela Rederm stosowanym w zabiegach anti-aging. Nowa metoda redermalizacji odwraca procesy starzenia skóry i wpływa na jej odnowę. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych preparatów zawierających bursztynian sodu oraz kwas hialuronowy następuje regulacja biochemicznych i fizjologicznych procesów na poziomie komórkowym. Zabieg z użyciem preparatu Xela skutecznie blokuje powstawanie wolnych rodników i zapobiega odwodnieniu skóry. Może być stosowany na twarz, szyję, dekolt, dłonie i pod oczy, a preparat podawany jest w formie iniekcji metodą mezoterapii. Zarówno kwas hialuronowy, jak i bursztynian sodu, występuje w różnych stężeniach. W zależności od potrzeb skóry i predyspozycji fizjologicznych dobierane jest odpowiednie stężenie kosmetyku. Xela to jedyny preparat na rynku, który wywiera bezpośredni wpływ na procesy metaboliczne zachodzące w skórze.

Wpływa na mikrokrążenie, wspomaga procesy regeneracyjne włókien kolagenowych i elastyny oraz prowokuje komórki do szybszej i efektywniejszej odnowy biologicznej. Zabezpiecza skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi, przywraca równowagę wodną i działa liftingująco. Skóra po zabiegu jest nawilżona, zmarszczki wygładzone jej faktura poprawiona i wygładzona.

Więcej o Xela Rederm znaleźć można na: https://dermafillers.pl/