Miejscowe Centrum Kultury ze studiem nagraniowym

O ile okres wakacyjny jest doskonałym momentem na to, aby organizować dla dzieci jak najwięcej atrakcji odbywających się na świeżym powietrzu, o tyle w momencie, kiedy przychodzą krótsze i zimniejsze dni, warto zainwestować w nieco inny rodzaj rozrywki.

Doskonałe studia nagraniowe

studio nagranioweZ pewnością większość miast posiada coś na wzór Centrum Kultury, w którym znajduje się scena przystosowana do różnych uroczystości oraz występów. Znajdziemy tam również z pewnością sale baletowe w których odbywają się zajęcia z tańca, czy nawet miejsca w których naucza się śpiewu. Nie każdy jednak posiada doskonałe studio nagraniowe w którym można nagrać swoje własne utwory! Mój nastoletni syn od zawsze uwielbiał śpiewać. Ma chłopak do tego talent, a jego ochrypły głos wręcz prosi się o mikrofon i ciężkie gitary w tle. Odkąd przeprowadziliśmy się do większego miasta, syn wreszcie mógł zacząć uczęszczać na profesjonalne lekcje śpiewu. Któregoś dnia wrócił do domu niesamowicie ucieszony oznajmiając, że w ramach zajęć śpiewu, zostanie udostępnione jego grupie miastowe studio nagraniowe w którym każdy, kto zechce zapisać się na ogólnopolski konkurs będzie mógł nagrać kilka swoich utworów, które z kolei będą wysłane na konkurs! Byłam niesamowicie podekscytowana i niesłychanie dumna z syna i już nie mogłam się doczekać, kiedy zobaczę, czy raczej usłyszę, owoc jego pracy. Dzięki temu, że w naszym mieście funkcjonuje studio nagraniowe, mój syn mógł profesjonalnie nagrać swoje własne napisane kawałki, a muzyczny zespół, który funkcjonuje od lat w naszym Centrum Kultury zgodził się akompaniować.

Pomimo tego, że ciężka muzyka nie jest moją ulubiona, tak słuchając nagranych przez syna piosenek byłam naprawdę wzruszona. Mój syn miał prawdziwy talent nie tylko do śpiewania, ale i do pisania tekstów, oraz muzyki, co również dostrzegło jury konkursu na którym zajął pierwsze miejsce!