Modernizacja firmy i profesjonalne terminale płatnicze

Brat prowadził swoją działalność już od dłuższego czasu, i szło mu nawet nieźle. Niedawno dopiero zaczął się skarżyć na to, że konkurencja go wygryza. Był to problem dość poważny – nie wiedział dlaczego, ale większość ludzi chciała kupować u jego konkurentów pomimo wyższych cen.

Terminale płatnicze to podstawa

terminale płatniczePoszedłem do sklepu o którym wspominał, a później do sklepu brata. Wiedziałem już, czego tam brakuje. Konkurencyjny sklep posiadał terminal pos. Gdy brat to usłyszał, widziałem po nim, że wiedział o tym doskonale. Podziękował mi za radę i uciął temat. Spytałem go, czy nie słyszał, że profesjonalne terminale płatnicze stają się podstawą w dzisiejszym świecie, ale nic na to nie odpowiedział. Poradziłem mu, żeby sprawdził po ile chodzą terminale pos, i żeby może sobie taki sprawił. Na początku nic nie powiedział, ale później przytaknął. Terminal kupił w następnym miesiącu i był to strzał w dziesiątkę. Wywiesił nawet tabliczkę, że można tu w ten sposób płacić. Natychmiast odzyskał wszystkich utraconych wcześniej klientów. Przyszedł do mnie z butelką wódki i podziękował za radę. Powiedział, że wiedział o tym, że inni to wprowadzili, ale on nie chciał tego robić. Bał się zawsze nowych technologii, a nie znał nikogo kto by go tego nauczył.

Na szczęście okazało się to bardzo proste w obsłudze – wszystko było po Polsku, jasno i czytelnie opisane i było zrobione w taki sposób, że naprawdę ciężko byłoby się pomylić. Nie bał się już, że wprowadzi złą kwotę – w końcu tak samo mógłby się pomylić przy transakcji gotówkowej, prawda?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *