Mój brat jest specjalistą od kominów

Mój brat pracuje w firmie znanej i cenionej w Poznaniu. Ma sporo klientów i robi dużo nadgodzin. Bratu niedługo urodzi się pierwsze dziecko dlatego postanowił teraz odłożyć trochę pieniędzy, które na pewno przy dziecku będą bardzo potrzebne. Jego żona dobrze się czuje i cieszy się, że ma tak zaradnego męża, który troszczy się o rodzinę. 

Brat buduje kominy 

Kominy poznańBrat ma wiele zleceń i stara się każde wykonywać jak najlepiej. Dzięki temu jego usługi są polecane następnym osobom i dzięki temu firma, w której brat pracuje ma bardzo dobrą renomę. Właściciel firmy wiele mu zawdzięcza i brat ostatnio nawet dostał całkiem dobra podwyżkę. Kominy poznań są chętnie wybierane przez klientów, którym zależy żeby w ich domu wszystko było sprawne i dobrze wykonane. Brat jest bardzo dobrym specjalista i zna się na swojej pracy. Wie, że kominy są bardzo ważnym elementem domu i stara się wykorzystywać jak najlepsze materiały. Klienci chwalą jego zaangażowanie i motywację do pracy. Często dostaje od nich różne napiwki i jest wzywany na różne dodatkowe fuchy. Brat stara się wykorzystać teraz czas kiedy jeszcze dziecka nie ma na świecie. Kiedy pojawi się jego syn to kominy będą musiały trochę poczekać. Brat już rozmawiał ze swoim przełożonym, że planuje urlop kiedy syn pojawi się na świecie. Chciałby trochę pomóc żonie bo nie wiadomo jak ona będzie się na początku czuła. Dlatego teraz bierze każde dodatkowe zlecenia i stara się kominy wykonywać na czas żeby nie mieć żadnych  zaległości. 

Przełożony brata zaakceptował jego wybór i cieszy się, że ma tak solidnego i dobrego pracownika. Będzie na niego czekał z nowymi zleceniami, kiedy pojawi się po urlopie. Jego syn ma urodzić się na początku przyszłego miesiąca i brat już nie może się doczekać tego momentu.