nanosrebro

Nanosrebro na trądzik

Miałam koleżankę na studiach, która mimo tego że miała już przecież dwadzieścia parę lat to w dalszym ciągu miała trądzik młodzieżowy. Trądzik ten był naprawdę jej zmorą.

Nanosrebro w internecie

nanosrebroKoleżanka od wielu lat leczyła się u dermatologów, ale nawet jeśli na jakiś czas wyglądała lepiej to zaraz znowu było gorzej. Po prostu nie mogła pozbyć się tego trądziku. Przez ten trądzik koleżanka nie chciała za bardzo nigdzie wychodzić. Po prostu straciła dużo z pewności siebie a była naprawdę bardzo fajną i ładną dziewczyną. Ktoś poradził jej żeby zaczęła stosować nano srebro bo ma podobno bardzo sile działanie przeciwzapalne. Takie nanosrebro można kupić w praktycznie każdym sklepie zielarskim ale także przez internet. Tak naprawdę to ludzie najczęściej zaopatrują się w takie preparaty głównie przez internet. I koleżanka także zaczęła je stosować. Miała mydło ze srebrem a była także srebrna woda do picia, która działała od wewnątrz. Koleżanka kupiła także nano złoto dla swojej mamy, która miała inne dolegliwości. Takie złoto koloidalne może pomóc na problemu reumatyczne i nie tylko. Po jakiś kilku tygodniach koleżanka wyglądała znacznie lepiej. Zaczęła też wychodzić z nami na imprezy studenckie. Także zaczęła się czuć po prostu bardziej pewnie i w końcu dobrze w swoim ciele. Dopiero teraz chłopacy, którzy byli z nami na roku zaczęli ją zauważać. Koleżanka zaczęła się też inaczej ubierać. W końcu kupiła sobie dużo modnych rzeczy lub miała je po prostu tylko do tej pory nie nosiła. Naprawdę ta zmiana spowodowała, że zyskałam nową koleżankę. Teraz była rozrywkowa, zabawna i naprawdę pewna siebie.

To srebro naprawdę zmieniło jej życie. Szkoda tylko, że tak późno się o tym dowiedziała. A może po prostu wcześniej nie było to srebro stosowane na tak dużą skalę.

Więcej na nanogrp.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *