Narzeczony chce dostać ode mnie zegarek TomTom

Z Maksymilianem zawsze umawiamy się, że kupujemy sobie prezenty, które nam odpowiadają. Nie kombinujemy co wybrać, tylko pytamy wprost drugą stronę co chciałaby dostać. Tak jest najlepiej, bo każde z nas jest zawsze zadowolone.

Kupiłam narzeczonemu rewelacyjny zegarek TomTom

zegarek TomTomMój narzeczony za niespełna dwa miesiąca będzie obchodził swoje trzydzieste urodziny. To poważny wiek, dlatego chciałam, aby dostał ode mnie wyjątkowy prezent. Poprosiłam od razu, żeby wskazał mi kilka rzeczy, które chciałby ode mnie dostać. Wśród wskazanych przedmiotów pojawił się zegarek TomTom, o którym Maksymilian już kilka razy wspominał. Do tej pory go sobie nie kupił, dlatego ten właśnie przedmiot wybrałam z całej listy. Nie miałam w sumie pojęcia czy kupię ten konkretny zegarek w naszym sklepie elektronicznym, dlatego skorzystałam ze sklepu online. Miałam wystarczająco dużo czasu i mogłam poczekać na dostawę kurierem. Wybrałam dokładnie taki model zegarka, jaki podał mi narzeczony. Nie wiedziałam jaki kolor wybrać, ale uznałam, że czarny na pewno będzie do mojego chłopaka pasował. Kupiłam jeszcze tego samego dnia  zegarek TomTom dla mojego narzeczonego. Wysyłka miała być realizowana w ciągu czterdziestu ośmiu godzin a co najważniejsze to zegarek zostanie od razu zapakowany na prezent. Z uwagi na zakupy przez internet zyskałam kilka procent zniżki. Udało mi się kupić narzeczonemu rewelacyjny zegarek TomTom, który od jakiegoś czasu bardzo chciał mieć. Zapewne sądzi, że dostanie coś zupełnie innego.

W dniu urodzin z samego rana dałam Maksowi prezent. Kiedy go rozpakował i zobaczył, że to ten zegarek to był na prawdę zaskoczony. Ucieszył się, ponieważ od dawna chciał go mieć, ale u nas w osiedlowym sklepie nie był dostępny. Trafiłam w samo sedno.