Nowoczesny program do ewidencji czasu pracy

Moja firma transportowa była jedną z wielu w mieście. Mimo to nie mogłem narzekać, bo miałem zajęcie. Nie przyjmowałem pojedynczych zleceń, ponieważ mi się nie opłacało. Miałem podpisane umowy stałej współpracy z dużymi firmami i z tego osiągałem największe zyski.

Inwestycja w program do ewidencji czasu pracy

ewidencja czasu pracy kierowcówPracowników rozliczała moja księgowa, która w ostatnim czasie zaczęła narzekać na brak czasu. Spowodowało to również błędy w ewidencji, które coraz częściej występowały. Musiałem znaleźć jakiś skuteczny sposób, by ewidencja czasu pracy kierowców była rozliczana dokładnie. Poradziłem się informatyka, którym był mój sąsiad, bo miałem nadzieję, że na rynku były jakieś rozwiązania do ewidencji czasu pracy. Karol, mój sąsiad od razu powiedział, bym kupił nowoczesny program do ewidencji czasu pracy swoich kierowców. Opowiedział mi jak dokładnie działa taki program i zapewnił, że nie popełni on żadnych błędów podczas przeliczeń. Wiedziałem już, że chcę w takie oprogramowanie zainwestować. Oczywiście będzie je obsługiwała moja księgowa, ale zajmie jej to o wiele mniej czasu no i będzie miała łatwiej. Wystarczy, że wprowadzi dane a program wszystkich obliczeń dokona sam. Zgłosiłem się do firmy poleconej przez sąsiada i tam kupiłem program. Na początku sam go sprawdziłem i okazał się tak prosty w obsłudze, że nie potrzebne były żadne szkolenia. Zależało mi na łatwym programie do ewidencji czasu pracy kierowców i w taki właśnie zainwestowałem.

Dzięki programowi nie pojawiły się już żadne błędy w rozliczeniach. Księgowa była zachwycona i od razu załapała działanie programu. Kierowcy już nie ustawiali się w kolejce do księgowości, żeby wyjaśnić nieścisłości związane z ewidencją czasu ich pracy. Każdy był z tego bardzo zadowolony.