donice betonowe

Odnowa parku i donice betonowe

Mieszkam niedaleko parku miejskiego. Jest to duży park, jednak bardzo zaniedbany. Drzewa wiadomo, że nie niszczeją, ale ścieżki były bardzo zaniedbane, ławki się rozpadały, i ogólnie wyglądało to nie najlepiej.

Nowe, ładne donice w parku

donice betonoweAż przykro było patrzeć jak taki piękny park marniał. Jednak ostatnio usłyszałam, ze ma on zostać odremontowany, jeśli można tak powiedzieć o parku. Bardzo się ucieszyłam z tego powodu. Teraz będę miała dobre miejsce do biegania i odpoczywania. Na początek poszła mała architektura miejska. Postawiono dwie altanki, zadaszone, z ławeczkami i stolikami w środku. Potem zabrali się za ścieżki. Trzeba było skoro wymieniać, bo tamte aż się sypały i były pełen dziur. Trzeba było wszystko wynieść, wyrównać podłoże, a następnie położyć nowy chodnik. Inaczej nie dałoby rady, wymiana całości byłą najszybsza, najefektywniejsza i najlepsza. Potem jeszcze była ławka parkowa. Do tej pory były one wykonane z nieciekawych materiałów, a teraz stanęły piękne i eleganckie ławki metalowe, z drewnianymi siedziskami. Wyglądały one bardzo ładnie, mi się na pewno spodobały. Widziałam także nowoczesne donice betonowe. Stanęły one w okolicach altanek, ławeczek i placu zabaw. Wyglądały bardzo pięknie, były wysokie, jasne i miały zasadzone kolorowe kwiaty. Plac zabaw też wyglądał bardzo obiecująco, myślę że dzieciakom, się spodoba. Spodobały mi się te elementy betonowe w parku i sprawdziłam, że są też płyty z betonu architektonicznego pasujące do domu.

Jeszcze nie wiem czy je kupię, ale na pewno byłoby to coś bardzo oryginalnego. Nikt z moich znajomych takich płyt nie ma. Na pewno się zdziwią kiedy je zobaczą.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *