Odpowiednia czapka na wyjazd

 

Jakiś czas temu miałam wyjazd integracyjny z pracy. W sumie to co roku mam taki wyjazd i zawsze ma on zupełnie inny charakter. Tym razem mieliśmy jechać w góry. W planie tej całej wyprawy miało być także chodzenie po górach.

Zakup czapki na wyjazd integracyjny w góry

czapka chicago bullsJa nie miałam zbyt wielu ubrań, które bym mogła wziąć tam z sobą. dlatego też przed wyjazdem pojechałam na zakupy. Musiałam kupić sobie jakiś wygodny dres i czapkę z daszkiem. Moje koleżanki z pracy też bowiem mają wziąć dresy i czapki. W sklepie dosyć szybko wybrałam dres dla siebie. Miałam za to problem z czapką. Jakoś obojętnie jaką przymierzyłam nie podobałam się w niej sobie. Byłam już zrezygnowana i doszłam do wniosku, że chyba nie będę kupowała czapki. Jednak weszłam jeszcze na koniec do jednego sklepu. Tam była czapka chicago bulls, która zwróciła moją uwagę. Była czerwona i moim zdaniem wyjątkowo ładna. Gdy ją przymierzyłam okazało się, że pasuje idealnie. Była najlepsza z tych wszystkich czapek, które oglądałam do tej pory. Moim zdaniem nawet czapka ta sprawiała, że wyglądałam na młodszą. Spojrzałam na metkę. Okazało się, że czapka ta nie kosztowała też dużo. Była chyba nawet tańsza od tych czapek, które oglądałam wcześniej. Postanowiłam ją kupić. Byłam naprawdę zadowolona z tego, że weszłam jeszcze do tego sklepu i przymierzyłam czapkę. Jednak podczas takiej górskiej wyprawy czapka będzie najlepszym nakryciem głowy. W pracy powiedziałam koleżankom, że mam dres i czapkę.

Powiedziałam im, że tylko czapka chicago bulls była dla mnie dobra. Koleżanka powiedziała, że mam najlepszą czapkę z nich wszystkich. Na pewno jest to czapka, która jest teraz bardzo modna. A ja nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy. Dla mnie ważne jest to, że dobrze w niej wyglądam.