Piękna sala do bankietów

 

Nasza praca nie zawsze wiąże się tylko z ciężką harówką przez minimum osiem godzin w ciągu dnia. Nieważne gdzie pracujemy, czasami może zdarzyć się, że wydane zostanie jakieś przyjęcie firmowe, bankiet i musimy pomóc w przygotowaniach, takich jak ustalenie menu czy znalezienie odpowiedniej sali do urządzenia takiej imprezy. Jak sobie z tym poradzić?

Sala w województwie mazowieckim

polecana sala bankietowa - ZąbkiJestem młodą kobietą i pracuję w biurze na wysokim stanowisku. Ostatnio mieliśmy szczególny nawał pracy, który dosłownie nie pozwalał mi spać ze stresu. Ostatecznie jednak to wszystko się opłaciło, bo okazało się, że wydajemy bankiet dla wszystkich pracowników. Wiedziałam, że ze względu na swoje stanowisko będę musiała pomóc w przygotowaniach. Mnie przypadło znalezienie odpowiedniej sali. Firma mieści się w Warszawie, dlatego uznałam, że poszukam czegoś nieopodal. Przejrzałam internet w poszukiwaniu jakiejś porady i wszędzie była polecana sala bankietowa – Ząbki. Cóż, uznałam, że to sprawdzę, bo a nuż będzie to sala, której poszukuję. Najpierw zadzwoniłam więc zapytać się, czy w ogóle będzie wolna w danym terminie, żeby nie jechać na darmo. Okazało się, że tak i mogę zobaczyć salę. Prawdę mówiąc, byłam zachwycona – sala była przestronna i naprawdę piękna. Wiedziałam, że na pewno pomieści wszystkich pracowników i przede wszystkim się im spodoba. Byłam przekonana, że dokonałam najlepszego wyboru na świecie.

Jeśli urządzamy bankiet czy jakąkolwiek inną imprezę, ważna jest odpowiednia sala. Musi ona pomieścić wszystkich gości i mieć w sobie  to, czego dany event potrzebuje. Musimy też upewnić sie, że wszystko co będzie potrzebne podczas bankietu zmieści się w wybranej przez nas sali. Jeśli to wszystko będzie w porządku, to bankiet na pewno się uda.