Piękno hybrydowych paznokci

 

Każda z nas ma jakieś wady i zalety. Jedne z nich można zniwelować całkowicie, inne skutecznie maskować. Jak każda z nas ja również posiadam pewne mankamenty. Moim odwiecznym kompleksem był wygląd moich paznokci. Na szczęście znalazłam świetny sposób na uporanie się z tym problemem.

Piękne hybrydowe paznokcie!

zestaw do paznokci hybrydowych z lampąJako małe dziecko, jak z pewnością większość z maluchów, moim problemem było obgryzanie paznokci. Mama straszyła mnie różnymi opowiastkami, jednak one nie dawały żadnych rezultatów. W późniejszym okresie mojej młodości pojawiły się różnorakie specyfiki, które skutecznie zapobiegały obgryzaniu paznokci, niemniej do tego czasu dorobiłam się bardzo brzydkiej płytki paznokciowej, co z kolei zrodziło moje pierwsze kompleksy. W okresie dorastania starałam się po prostu zapuścić paznokcie i malować je różnymi jak najtrwalszymi lakierami, jednakże nawet stosowanie odżywek nie pomagało w żaden sposób. Moje paznokcie szybko się łamały, zadzierały i koniec końców byłam zmuszona posiadać krótkie i zupełnie niekobiece paznokcie. Szukając pewnego dnia sposobu na to, aby je odratować trafiłam na rozmaite filmiki na których młode dziewczęta robiły sobie same paznokcie hybrydowe. Kiedy zagłębiłam się w ten temat odkryłam, że może być to świetny sposób na poradzenie sobie z tym problemem. Kupiłam zatem na aukcji internetowej zestaw do paznokci hybrydowych z lampą i postanowiłam sama poeksperymentować z tą techniką. Po pewnym czasie, im stawałam się w tym coraz lepsza tym bardziej byłam dumna ze swoich paznokci. Teraz były nie tylko długie i wytrzymałe, ale i zdobione przeróżnymi wspaniałymi wzorami. Nawet moje koleżanki były zachwycone efektem mojej pracy prosząc mnie, bym i im zrobiła paznokcie hybrydowe.

Wreszcie pozbyłam się swoich kompleksów, ale i również zyskałam świetny pomysł na biznes! Stwierdziłam, iż skoro tak wiele koleżanek jest zachwyconych moją pracą, po prostu przekuję moje nowe hobby na zarobek! Teraz mam wiele zadowolonych klientek oraz biorę udział w coraz to nowszych szkoleniach o tym, jak pięknie zdobić paznokcie!