Piękny drewniany stół

Od zawsze uwielbiałam starocie.szczególnie lubiłam grzebać na różnych pchlich targach czy innych targowiskach i wyszperać tam wspaniale stare meble. Szczególną przyjemność sprawiało mi wyszukiwanie wyjątkowych okazji, kupowanie jakichś bardzo cennych mebli za bezcen. To prawda, że meble i inne drobiazgi, które kupowałam, rzadko kiedy przedstawiały sobą ciekawy widok, jednak zawsze umiałam dostrzec w nich to coś.

Stół art deco z drewna

duży stół art decoOczywiście zazwyczaj później trzeba było włożyć w nie nieco pracy, aby doprowadzić je do porządku, ale to także bardzo lubiłam. Szczególnie upodobałam sobie meble art deco, miałam nimi wypełnione całe mieszkanie. I wciąż szukałam nowych okazji. Niedawno znowu i udało mi się kupić wspaniały mebel za śmieszną cenę. Był to duży stół art deco, stół okrągły, zrobiony z litego drewna. Stół był naprawdę przepiękny, a kupiłam go za bezcen. Co prawda na targowisku, na którym go znalazłam nie prezentował się atrakcyjnie, jednak ja dostrzegłam w nim jego wielki potencjał. I rzeczywiście okazało się, że po stosunkowo niewielkiej renowacji zaczął lśnić wielkim blaskiem. Już kilka osób, kiedy u mnie było w gościach, pytało mnie skąd mam takie cacko inie chciało  mi wierzyć, kiedy opowiadałam całą historię. Stół stoi teraz na centralnym miejscu mojej jadalni i doskonale mi służy, a ja bardzo się cieszę,kiedy tylko na niego spojrzę. Jest naprawdę przepiękny zaprojektowany i wykonany, styl art deco to chyba najpiękniejszy okres w dziejach historii designu.

Meble art deco są wspaniałym wyborem do niemalże każdego mieszkania. są to mebel ponadczasowe, zawsze były wykonywane z najwyższą starannością, dzięki czemu cechuje niespotykanie wysoka jakości i bardzo duża trwałość. Warto jest sprawić sobie taki mebel, na przykład stół art deco.