Podłoga parkietowa w Katowicach

Razem z mężem rozpoczęliśmy remont nowego domu, który otrzymaliśmy w spadku po babci. Dom był do całkowitego remontu. Największe wyzwanie stanowiły w nim podłogi, które były ogólnie w dość złym stanie. Dodatkowo mieliśmy bardzo ograniczony budżet. Dlatego też, musieliśmy się liczyć z każdą wydaną złotówka a nasze podłogi musiały być zrobione dobrze. Potrzebowaliśmy bardzo dobrego fachowca, który przeprowadzi u nas remont.

Jaką podłogę parkietową wybrać do swojego domu?

podłogi jawor parkiet katowicePoszukiwaliśmy podłogi, która będzie zarówno wytrzymała, funkcjonalna jaki i estetyczna. Chodziło nam o zakup kompleksowy do całego domu, tak abyśmy nie musieli poszukiwać od nowa w przypadku zakupu podłóg do poszczególnych pomieszczeń. Postanowiłam poszukać producenta i wykonawcy w sieci, w tym celu wpisałam w najbardziej popularną i doskonale mi znaną wyszukiwarkę internetową następującą frazę – podłogi jawor parkiet katowice. Katowice to oczywiście miasto, w którym zlokalizowany jest nasz nowy dom. Ukazało mi się bardzo dużo wyświetleń. Przejrzałam je wszystkie, porównywałam ceny i jakość oraz zakres usług poszczególnych ogłoszeniodawców. Przyznaję, iż moje poszukiwania zajęły mi bardzo dużo czasu. Na całe szczęście udało mi się znaleźć kompleksowego wykonawcę. Zakres jego usług był bardzo duży. Po pierwsze był on producentem podłóg i parkietów – zarówno tych eleganckich drewnianych, jak i paneli z tworzywa. Do tego dochodziły wszelakie płytki oraz kamień na podłogę. Asortyment był bardzo wielki, dało się wybrać odpowiednie dla nas modele bez najmniejszego problemu.

Dodatkowo producent oferował samo zakładanie podłóg w całym domu. Były wolne szybkie terminy z czego bardzo się cieszyliśmy. Cały remont zaczęliśmy od wymiany wszystkich naszych podłogowych parkietów oraz płytek w kuchni i w łazience.