Pościel z ulubioną postacią z bajki

 

Moja córka uwielbia teraz oglądać bajki. Chyba najchętniej robiła by to przez cały dzień gdybym jej tylko pozwoliła. Ma już swoje ulubione bajki i takie, których za bardzo nie lubi. Najbardziej lubi chyba świnkę Peppę i gdy ją ogląda to wygląda jak zahipnotyzowana.

Zakup pościeli dla dziewczynki

pościel peppaKupiłam je domek świnki na urodziny oraz wszystkie postaci. Także potrafi się też bardzo ładnie bawić. Ostatnio kupiliśmy z mężem dla córki nowe łóżko. Z łóżeczka już wyrosła i był to już na to najwyższy czas. Oczywiście musiałam też kupić już większą kołdrę i poduszkę oraz nową pościel. Ja zazwyczaj robię zakupy przez internet bo tak jest mi najwygodniej. I właśnie w jednym sklepie internetowym zobaczyłam, że jest pościel peppa w takim rozmiarze jaki ja chciałam. Wiedziałam, że jeżeli dostanie taką pościel to będzie chyba najszczęśliwsza na świecie. Przeczytałam z czego została wykonana. I gdy dowiedziałam się, że jest to bawełna bez sztucznych dodatków postanowiłam ją zamówić. Na przesyłkę nie czekałam długo. Chyba na trzeci dzień był już kurier z moim zamówieniem. Pościel założyłam w tym czasie gdy córka była w przedszkolu. Chciałam bardzo żeby miała niespodziankę gdy ją zobaczy.I gdy wróciła z przedszkola zawołałam ją do jej pokoju. Od razu położyła się na pościel i chciała iść spać. Opowiadała potem wszystkim, że ma taką ładną pościel. Muszę przyznać, że udało mi się zrobić dla niej niespodziankę. Po jakimś czasie zamówiłam jej jeszcze jeden komplet pościeli z tego samego sklepu.

Musiałam mieć przecież także coś na zmianę. Ta druga to także była pościel peppa tylko, że troszeczkę inna. Już kilka razy prałam ją i po praniu wygląda tak samo jak w dniu zakupu. Kolory się nie spierają i jest ciągle przyjemna w dotyku. Najważniejsze, że córka uwielbia pod nią spać.