rolety

Postanowiłam zamontować rolety w mieszkaniu

Wczoraj była u nas ekipa, która wymieniała nam okna. Okna plastikowe, które kupiliśmy będą trwałe i są polecane przez specjalistów. Teraz musimy zakupić moskitiery, które będą bardzo przydatne w trakcie otwierania okien.

Rolety są przydatne

roletyNa poprzednich oknach moskitiery mieliśmy zamontowane i bardzo chwaliliśmy takie rozwiązanie. Mamy kota więc na spokojnie będziemy mogli otwierać okno. Poza tym żaden robak nie wejdzie do naszego mieszkania. Poszukujemy także rolet na okna. Rolety materiałowe są dobre bo można wybierać różne kolory i w ten sposób roletki dopasowują się do naszego wnętrza. Rolety materiałowe są wytrzymałe i łatwo w montażu i obsłudze. Poza tym rolety nie są drogie. Postanowiłam z mężem założyć rolety materiałowe na każde okno. U córki w pokoju będą różowe rolety. W sypialni zdecydowaliśmy się na rolety dzień noc najbardziej mi się spodobały. Są bardzo klasyczne a zarazem wyjątkowe. Będą idealnie pasować do naszego wnętrza. W salonie zdecydowaliśmy się na rolety materiałowe w standardowym bezowym kolorze. Firma, która montowała u nas okna poleciła nam specjalistę z miasta Bydgoszcz u którego możemy zamówić roletki na wymiar. Moskitiery także są przygotowywane na wymiar. Ekipa zagwarantowała, że firma jest bardzo dobra i często z nimi współpracują. Ceny za rolety nie są wysokie a montaż jest gratis. Postanowiliśmy się na polecana firmę zdecydować. Handlowiec, który do nas przyjechał pokazał nam w katalogu wszystkie rolety, o których myśleliśmy. Rolety dzień noc będą idealnie pasować do naszej sypialni. Umówiliśmy się na montaż w piątek.

Wówczas będę miała wolne i będę mogła dopilnować fachowców, którzy będą montować rolety w naszym mieszkaniu. Już nie mogę się doczekać. Okna teraz są puste i zupełnie mi się nie podobają. Wypłaciłam już pieniądze i czekam na fachowców.

Więcej na http://www.roletybydgoszcz.net

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *