Poszukuję pracownika do biura rachunkowego

Poszukuję pracownika do swojej firmy. Jestem ostatnio zawalona dokumentami. Coraz więcej czasu spędzam w firmie. Mój mąż prosił mnie żebym sobie kogoś poszukała, kto mógłby mnie odciążyć w podstawowych obowiązkach.

Biuro rachunkowe i podział pracy

biura rachunkowe Biura księgowe zazwyczaj zatrudniają kilka osób, żeby praca była równie podzielona na wszystkich pracowników. Biuro rachunkowe prowadzę od roku. Na początku nie chciałam nikogo zatrudniać bo nie wiedziałam ile będę miała zleceń. Muszę przyznać, ze od dwóch miesięcy jest dosyć ciężko. Mam wiele zleceń i nie do końca radze sobie ze wszystkimi zleceniami. Postanowiłam posłuchać męża i usługi księgowe prowadzić z kimś wykształconym, kto mnie odciąży. Księgowość to moja pasja. Uwielbiam pracować dla siebie. Cieszę się, że zdecydowałam się prowadzić swoje biuro rachunkowe. Biura rachunkowe wynajmują zazwyczaj spore lokale. Ja do tej pory zainwestowałam w mały lokal, który znajduje się w centrum miasta Bydgoszcz. Lokal, z którego obecnie korzysta pomieści dwie osoby. Postanowiłam zgłosić ogłoszenie do gazety lokalnej o tym, ze poszukuje dobrego pracownika. Miałam już kilka zgłoszeń. Chcę zatrudnić osobę młoda, z która się dogadać. Atmosfera w trakcie pracy jest dla mnie ważna. Moje biuro rachunkowe cieszy się sporym zainteresowaniem pomimo tego, że na rynku jestem od roku. Bardzo się z mężem z tego powodu cieszę. Mam jednak małe dziecko i przez moją prace nie mogłam spędzać z nim tyle czasu ile chciałam. Mam nadzieję, że jak usługi księgowe zostaną podzielona na dwie osoby to będziemy wychodzić z pracy o czasie. Mąż też powinien wówczas być zadowolony, że będę częściej w domu.

Muszę teraz wybrać odpowiednią osobę z dobrymi kwalifikacjami, która będzie umiała samodzielnie księgować dokumenty. Wybrałam najlepsza moim zdaniem osobę. Kasia zaczyna jutro.

Biuro to Bilans z Bydgoszczy, ulica Dworcowa 13/57

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *