natrysk pianki poliuretanowej

Praca wakacyjna – natrysk pianki poliuretanowej

W poprzednie wakacje dorabiałem sobie w firmie, która ma kilka ekip budujących, wykańczających i robiących i ogólnie tego typu rzeczy. Każda ekipa wykonuje określonego typu roboty.

Natrysk pianki poliuretanowej nie jest łatwy

natrysk pianki poliuretanowejJa właśnie do jednej z tych ekip się załapałem. Trafiłem do niej dzięki mojemu koledze, któremu tą pracę załatwił jego tata, a właśnie ten kolega tą pracę załatwił mnie. Oboje pracowaliśmy w brygadzie, która robi głównie rzeczy, takie jak na przykład ocieplenie poddasza pianką. Oprócz tego bardzo często dostajemy zlecenie na to, żeby zrobiona była u klienta izolacja poddasza pianką. Najbardziej nie lubię zleceń, kiedy u klienta konieczna do zrobienia jest izolacja pianką. Akurat tego typu zleceń wierzcie mi, że najbardziej nie lubię. Nie ma tam dużo pracy, ale trzeba zrobić natrysk pianki poliuretanowej, który nie jest łatwy do wykonania. Jednakże nie lubię tego typu zlecenia, nie dlatego że konieczne jest to, żeby zrobić natrysk pianki, ale dlatego że przy tym jest sporo kombinowania i nie ma jakiegoś konkretnego schematu na to jak wykonać daną pracę. Pracowaliśmy tam w tej firmie z moim kolegą trzy miesiące i bardzo, ale to bardzo miło wspominamy ten czas. Trzeba przyznać, że praca na prawdę była ciężka. Trzeba było na prawdę bardzo harować, dlatego też podziwiam wszystkich ludzi którzy pracują tam na stałe. Ja pracowałem trzy miesiące tylko i te trzy miesiące mnie bardzo wykończyły, a co dopiero maja powiedzieć ludzie, którzy pracują tam na stałe. Nie żałuję jednak ani jednego dnia, które tam przepracowałem, bo na prawdę zobaczyłem, co to znaczy ciężko zarabiać na swoje życie, a nie zarabia się tam dużo.

Na dodatek dużo się tam nauczyłem, zdobyłem doświadczenie, które przecież można powiedzieć, że jest bezcenne. Już do końca życia bardzo miło będę wspominał okres pracy tam.

Ta firma wykona nam natrysk pianki poliuretanowej – Purtech

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *