serwis laptopów

Pracuję w sklepie komputerowym z serwisem laptopów

Od trzech lat pracuję w firmie komputerowej. Jestem odpowiedzialna za zamawianie towaru do sklepu. Sklep znajduje się na obrzeżach miasta Poznań. Poza laptopami i komputerami stacjonarnymi w naszym sklepie można kupić także drukarki.

Serwis laptopów na gwarancji

serwis laptopów Serwis komputerowy jest doceniany przez naszych klientów bo zapewniamy niskie ceny za usługi. Do każdego sprzętu zapewniamy gratisy. Klient ma możliwość, żeby sobie wybrać jakiś dodatek. Bardzo lubię moją pracę. Od małego fascynowały mnie komputery. Pamiętam jak tata kupił mi pierwszy komputer. Dostałem go na urodziny z gra, którą trzymam do tej pory na pamiątkę. Drukarki, laptopy i komputery stacjonarne zamawiamy od najlepszych producentów. Staram się negocjować najlepsze ceny, żeby nasza firma była konkurencyjna do pozostałych sklepów, które znajdują się w naszym mieście. Klientom zapewniamy naprawy i serwis jeśli będzie tylko taka potrzeba. Generalnie darmowy serwis drukarek jest możliwy przez dwa lata. Na tyle dajemy gwarancje na każda drukarkę. Sprawdzony przez wielu serwis laptopów w Poznaniu obowiązuje przez pięć lat. W trakcie tego czasu nie nasza firma nie ma wiele zgłoszeń. Naprawa drukarek jest przez nas wykonywana na miejscu w firmie. Możemy także podjechać do klienta jeśli istnieje taka potrzeba. Dojazd do klienta jest dodatkowo płatny. Na dojazd do klienta zazwyczaj decydują się firmy, które nie mają możliwości żeby do nas podjechać i koszt dojazdu wliczają sobie w wydatki firmowe. Klienci indywidualni zazwyczaj dostarczają nam drukarki czy laptopy do firmy. Naprawa laptopów wygląda w ten sam sposób.

Możemy naprawić go na miejscu u klienta lub w naszej firmie. Staramy się mieć na stanie wszystkie części, które mogą się psuć lub zużywać. Nasi specjaliści mają obowiązek usunąć usterkę w jak najkrótszym czasie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *