Profesjonalna kasa Datecs

Kasy fiskalne, z których korzystają przedsiębiorcy mogą mieć różne funkcję, odmienny wygląd, jeden lub dwa wyświetlacze albo różną wielkość bazy danych. Jednak zawsze będą pełniły tą samą funkcję, czyli rejestrowały sprzedaż.

Gdzie kupimy praktyczną kasę fiskalną?

kasa datecsNa pewno zakup kasy fiskalnej będzie jednym z podstawowych obowiązków każdego przedsiębiorcy, które prowadzi działalność polegającą na sprzedaży towarów lub usług. Wyjątkiem są firmy, których roczny przychód za poprzedni rok kalendarzowy nie przekroczył dwudziestu tysięcy złotych. Również sklepy internetowe, które prowadzą wyłącznie działalność w sieci mogą liczyć na wykluczenie. Jeżeli ciąży na nas taki obowiązek, to najlepsza będzie kasa Datecs, którą kupimy w większości branżowych sklepów. Marka ta jest znana na polskim rynku już od wielu lat, ponieważ dostarcza wysokiej jakości niezawodne urządzenia fiskalne. Są to przede wszystkim kasy i drukarki fiskalne, ale także czytniki kodów kreskowych, terminale płatnicze, wagi czy szuflady kasowe. Każda kasa posiada wymaganą homologację, czyli certyfikat potwierdzający zgodność urządzenia z przepisami administracyjnymi i danymi technicznymi ustalanymi przez Główny Urząd Miar. Ponadto muszą one przejść fiskalizację, która oznaczą przystąpienie do ewidencjonowania sprzedaży na kasie w trybie fiskalnym. Najczęściej dokonuje tego serwisant w momencie instalacji kasy w firmie. Oferowane w sprzedaży kasy posiadają jeden lub dwa wyświetlacze, klawiaturę, drukarki i modułu fiskalnego.

Dobrą kasę kupimy już za niecałe tysiąc złotych, ale będzie ona bardzo mała, z niewielką pojemnością bazy danych i będzie spełniała tylko podstawowe funkcje. Bardziej zaawansowane modele mogą być stosowane w szerszym zakresie i kosztują znacznie więcej.