Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów. Czy Poznań dorówna Berlinowi?

Poznań chce stworzyć nowoczesne ogrody na miarę Berlińskiego sukcesu. Ogrody świata zostały stworzone z myślą o relaksie i egzotyce, która jest ciekawa dla zachodniego regionu Europy i kojarzy się z naturą oraz pięknem.

Projektowanie ogrodów w Berlinie

Projektowanie ogrodówPowstały po okresie zjednoczenia Niemiec, co było drogą ku przyszłości dla ogrodu Bitz w zachodnich Niemiec. Mimo , iż powstały tak dawno były rozbudowywane od tych lat i ich bogactwo poszerzane poprzez utworzenie ogrodów Japońskich, Koreańskich, Orientalny i wielu innych. Nowoczesne ogrody w Berlinie zostały stworzone z myślą o turystach i relaksacji mieszkańców Niemiec. Zakładanie ogrodów w Berlinie, jest trudne z powodu dużej emisji spalin w centrum miasta. Jednak to wyzwanie udało się firmom, które świadczą usługę projektowanie ogrodów. Podziwiać tego efekty można codziennie od 9 do 16, a koszt wejścia to jedyne 5 euro. W najbliższym czasie odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Ogrodnicza, na którą przybędzie, nie tylko wielu Poznaniaków. Poznań stawiając na nowoczesność i pogoń za Berlinem, stara się rozbudować swoje ogrody i przyciągnąć do nich jak najwięcej odwiedzających. Ogrody kierują się ku techniką multimedialnym i nowoczesnemu ogrodnictwie szeroko pojętemu. Organizują na terenie parku wystawy fotograficzne i spotkanie cyklu „Ptaki dla laika i przyrodnika” na, której można posłuchać o 132 gatunkach.

Aktualnie zapraszają na podziwianie fotografii pod tytułem „Amazonia”, którą przygotowali uczestnicy ekspedycji Amazońskiej. Wystawa będzie otwarta od 1 maja, a więc jest to świetna okazja dla wielu Poznaniaków do spędzenia interesująco i miło czasu w otoczeniu pięknej natury.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *