wyjazdy językowe

Przygotowuję ofertę na wyjazdy językowe

Wiele lat mieszkałam w nowym jorku, ale postanowiłam wrócić do kraju i tutaj znaleźć jakieś ciekawe zajęcie. Zatrudniłam się w bardzo fajnym miejscu i praca sprawia mi ogromną przyjemność.

Wyjazdy językowe to świetna oferta

wyjazdy językoweW naszej firmie sporządzam oferty dla przedsiębiorców, którzy chcą wysłać swoich pracowników na obozy językowe. Obsługuję firmy międzynarodowe, zagraniczne a także naszych polskich przedsiębiorców. Opowiadam tylko za obsługę klientów biznesowych. Zawsze oferty na obozy językowe dopasowuje do potrzeb przedsiębiorstwa, z którym zamierzam podjąć współpracę. Znalazłam kiedyś świetną firmę do współpracy, którą interesował francuski we Francji i udało mi się dla nich sporządzić ofertę na świetne rekomendowane wyjazdy językowe do Paryża. Firmy pozyskuję samodzielnie i mam już nawet zbudowaną własną bazę kontaktów. Dla mojego nowego klienta przygotowuję kursy angielskiego w Anglii i zaoferowałam dla niego doskonały obóz językowy, co bardzo mu się spodobało. Jego zainteresowanie jest ogromne moją ofertą i jestem przekonana, że uda nam się podpisać umowę współpracy. Często ja też wyjeżdżam na takie obozy językowe, które mam całkowicie za darmo. Jako pracownik firmy mogę jeździć na każdy obóz językowy w dowolnym terminie. Moja praca jest bardzo ceniona przez pracodawcę i jest on ze mnie zadowolony. Wszystkie wyjazdy językowe, które oferuję klientom naszej firmy są bardzo dobrze zorganizowane, dzięki czemu moja osoba jest bardzo ceniona i polecana. Cieszę się, że wróciłam z nowego jorku, ponieważ tutaj mam rodzinę na miejscu i znalazłam pracę, która daje mi mnóstwo satysfakcji.

Jestem szczęśliwa a kontakt z zagranicą mam na bieżąco, ponieważ wyjeżdżam na obozy językowe i sprawia mi to mnóstwo frajdy. Poznałam też mnóstwo interesujących osób przez ten cały czas.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *